Tag Archives: романтика

Овие хороскопски знаци ги очекува романтика: Ќе доживеат вистинска ЛЕТНА ЉУБОВ!

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Овие четири хороскопски знаци би требало да го искористат топлиот период кој што нè очекува затоа што ги очекуваат многу убави работи. Ова се хороскопските знаци: Рак За Раковите …

Повеќе »

(ФОТО) На повидок помирување: Џеј Ло видена со бившиот во ресторан

Пејачката и актерка Џенифер Лопез и поранешната безбол sвезда на Њујорк Јенкис, Алекс Родригез, ја откажаа свршувачката затоа што, како што велат, „подобро функционираат како пријатели“. Тие така го потврдија раскинувањето, иако до неодамна тврдеа дека нивната четиригодишна врска не е во криза. Сепак, тие неодамна биле видени заедно во …

Повеќе »

(ВИДЕО) Матија одлучил на дното на океанот да ја запроси девојката: ВАКВА РЕАКЦИЈА од неа не очекувал!

Необичен момент во вода Нуркачот и како што сака да каже „непоправливиот романтичар“ Матија Матарезе од Перт во Австралија за себе, решил да ја запроси девојката на дното на океанот. За таа пригода, Матија го избрал Божиќниот остров и релативното плитко место, па запросувањето „паднало“ на длабочина од десет метри. …

Повеќе »

Со нив ве чека љубов како од филмското платно: Мажите родени во овие хороскопски знаци важат за најромантични!

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Ако мислите дека мажите не знаат да бидат романтични, тогаш не сте сретнале ниту еден од родените во еден од овие хороскопски знаци. Ако започнете љубовна авантура со некој …

Повеќе »

ОВИЕ 3. ЗНАЦИ ВО АПРИЛ ГИ ОЧЕКУВА ГОЛЕМА СРЕЌА ВО ЉУБОВТА: Ги очекува радост, изобилство и романтична енергија!

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Квадратот на Уран и Сатурн носи голема трансформација овој април. Во првата недела, Марс се спојува со Сатурн и нè мотивира да бидеме решителни и вредно да им се …

Повеќе »

(ФОТО) Мирно, тивко и скриено: Ова се најромантичните места во Европа!

Секој има свое мислење за тоа што е романтично, но местата преплавени со туристи чии селфи стапови се судираат во воздухот, секако никој не ги смета за место за уживање со саканата личност. Ако две лица не се само придружници додека патуваат, романтичното патување треба да биде на некои вовлечени …

Повеќе »

МАЖИТЕ во овие хороскопски знаци се НЕПОПРАВЛИВИ РОМАНТИЧАРИ

Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Доколку искуството ве научило дека мажите не можат да бидат романтични, тогаш сè уште не сте сретнале човек кој е роден во вистински хороскопски знак. Мажите во овие три …

Повеќе »

(ВИДЕО) ДВОЈКА СЕ ОПУШТАЛА ВО БАЗЕН се додека не им се придружил неповикан гостин…

Романтична и опуштачка вечер се претворила во сцена од хорор филмови. Овие луѓе доживеале непријатно изненадување кога во базенот им се придружил неповикан гостин. Морничаво! Во видеото погледнете што точно се случило:

Повеќе »

(ВИДЕО) Почнало како романтичен танц на младенците а потоа направиле „урнебес“!

Сите присутни занемеле… Првиот танц на младенците обично е многу романтичен и ги разнежнува сите гости, а така започнал и овој. Меѓутоа, после кусата романтика следел хаос од кој сите занемеле, но и непрекинато аплаудирале. Младенците започнале луд танц кој сите ги изненадил но и сите ги забавувал. Подоцна им …

Повеќе »