Tag Archives: реклама

(ВИДЕО) НЕОБИЧНО ИЗДАНИЕ – Даниел Крег ги воодушевил фановите со неверојатните танчерски потези, покажал и како меша со колковите

По 15 години глумење Џејмс Бонд, се чини дека британскиот актер Даниел Крег реши да ја покаже својата помалку сериозна, танцувачка страна. Не му требало долго време за да ги израдува своите обожаватели. Познатиот актер се појавува во новата кампања на „Белведере вотка“, а рекламата во која ги покажува своите …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) НЕВЕРОЈАТНО – ХАЈДИ КЛУМ ЈА БАКНАЛА СВОЈАТА ЕДВАЈ ПОЛНОЛЕТНА ЌЕРКА ДОДЕКА И ДВЕТЕ БИЛЕ ВО ДОЛНА ОБЛЕКА: Скандалот го потресе цел свет поради новата реклама на манекенката

Лени Клум (18) заедно со нејзината 49-годишна мајка Хајди Клум, снимила реклама за секси долна облека на популарна модна марка. View this post on Instagram A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) Некои луѓе се воодушевени од дуото мајка-ќерка, други мислат дека ова е гадно претерување. Некои луѓе се налутиле …

Повеќе »

(ВИДЕО) 93-годишна баба лета врзана за авион: Хуманоста во прв план

93-годишна баба штотуку ја заврши својата петта добротворна мисија. Овој пат нејзиниот необичен потег е, како што рекла, инспириран од реклама за чоколао, а се работи за лет „во авион“. Бети Бромаџ, од Челтенхем, Глостершир, го извела успешниот лет додека била врзана за авионот над аеродромот Рендкомб, во близина на …

Повеќе »

(ВИДЕО) „Жешка“ снимка на Елизабет Харли во микро бикини

Актерката која привлекува внимание каде и да се појави, знае на вистински начин да ја рекламира својата модна линија на костими за капење. Елизабет Харли (57) неодамна ја воодушеви публиката со кратко видео на кое скока во ситно сино бикини со златни детали и гордо ги покажува своите атрибути. Очекувано …

Повеќе »

(ФОТО) Џорџина позирала со Роналдо, луѓето ја прозиваат: „Накитот нека биде во преден план“

Џорџина Родригез последната објава на својот Инстаграм профил му ја посвети на Кристијано Роналдо и разнежни многу следбеници. Имено, Џорџина објави фотографија од приватен авион, селфи со Кристијано и фотографија од автомобил. View this post on Instagram A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) „Пред неколку дена со човекот од …

Повеќе »

(ВИДЕО) Арнолд Шварценегер и Салма Хајек направиле хит од рекламата за БМВ

За овогодинешното издание на Super Bowl, производителите на автомобили одлично се подготвија, а се чини дека најдобрата реклама ја направи BMW. Веќе со објавата беше јасно дека се работи за реклама за која долго ќе се зборува. Како и нема кога Арнолд Шварценегер е во главната улога, како грчкиот бог …

Повеќе »

(ФОТО) Полуголи се виткаат околу мртовечки ковчези: Морбидна реклама предизвикала бес!

Гробари во Русија најмиле полуголи модели за нивната компанија во обид да продадат што е можно повеќе ковчези. Оваа компанија од Москва се надевала дека неколку модели во долна облека ќе ја зголемат продажбата, но наместо тоа наишле на гнев во јавноста. „Имаме свој персонал од квалификувани работници кои ја …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) ПРЕПОТЕНТНО: Надал на Отвореното првенство на Австралија носел часовник од 2. милиони евра

Шампионот на Австралија опен, шпанскиот тенисер Рафаел Надал го носел најскапиот часовник досега виден на тениските терени за време на турнирот. This is something special 😍 Rafael Nadal delivers the shot of Day 1️⃣4️⃣ #AusOpenWithInfosys · @Infosys pic.twitter.com/jPUkixhHYo — #AusOpen (@AustralianOpen) January 31, 2022 Станува збор за рачно изработен часовник …

Повеќе »

(ВИДЕО) Новата божиќна реклама за Кока Кола ги разнежнила луѓето. Погледнете ја…

ПРОДАВНИЦИТЕ се веќе преполни со новогодишни украси, украсувањето градови веќе е во тек, а објавени се и нови божиќни филмови. Тоа значи само едно – најмагичниот период од годината, е се поблиску до нас. Кога на сето ова ќе додадеме божиќна реклама за Кока-Кола, празничната треска може да започне. Пред …

Повеќе »