Tag Archives: реакција

Видеото на кое девојче „пее“ го погледнале илјадници луѓе, ќе се насмеете кога ќе го видите крајот на снимката

На социјалните мрежи кружи хумористична снимка од две девојчиња – едната „пее“, и другото кое има урнебесна реакција на нејзиното пеење. Ова видео е направено за да ви го разубави денот! 😃 @pubity The concerned look on her friend’s face at the end 🤣🤣🤣 #Pubity ( @theevalerieg via @collab ♬ …

Повеќе »

(ВИДЕО) БРАВО! И кажал на сопругата дека ќе гледа натпревар со пријателите, па го фатила како ја изневерува: Интернетот „се вжешти“ од нејзиното соочување со љубовницата

Откако ќе дознаете дека партнерот ве изневерил, многу е тешко да останете смирени. Еден човек и рекол на својата сопруга дека ќе оди да гледа натпревар со пријателите, а видеото од неговата сопруга како го разоткрива за афера стана вирално поради студениот пристап на измамената сопруга. Многумина очекуваа голема драма, …

Повеќе »

(ВИДЕО) Ријана споделила слатко видео од синот: „Како реагираше кога дозна дека не оди со мама на Оскарите!“

Ријана наскоро ќе настапи на најпопуларниот настан во светот Ријана долго време го чуваше својот син во тајност, се до семејната фотосесија за Vogue минатиот месец. Сега објави слатко видео, а нејзиниот коментар со изтазот на лицето на детето сите ги насмеа. Таа неодамна настапи на полувремето од Суперболот, каде …

Повеќе »

Видеото од реакцијата на девојче на снегот е хит на Инстаграм, веднаш ќе сфатите зошто им се допаднало на илјадници

На Инстаграм хит е снимката од девојче кое урнебесно реагира на снег. Малото девојче го снимила нејзината мајка додека била надвор, а таа само ја прашала дали и се допаѓа снегот. Нејзината искрена и урнебесна реакција насмеа илјадници луѓе! 😂 View this post on Instagram A post shared by Toronto …

Повеќе »

САГАТА ПРОДОЛЖУВА – ШОК ОДЛУКА НА КРАЛОТ ЧАРЛС ЗА МЕМОАРИТЕ НА ХАРИ: Има само ЕДЕН НАЧИН АГОНИЈАТА конечно да заврши! Еве што ќе прават

Принцот Хари изнесе низа шокантни тврдења против неговото семејство во неговите мемоари „Spare“ (резерва) и две телевизиски интервјуа, но Бакингемската палата одбива да го коментира сето тоа. Јавноста најмногу очекува кралот Чарлс III да проговори за предавството на неговиот помлад син, но се чини дека тој нема намера да го …

Повеќе »

(ВИДЕО) 11-месечно момче за прв пат го видел татко му без брада, неговата реакција станала хит!

Единаесетмесечно момче неодамна за прв пат го видело својот татко Мајкл без брада, а неговата мајка ја снимила бесценетата глетка на камера и го објавила видеото на TikTok. За кратко време видеото собрало над 8,7 милиони прегледи, а откако ќе го погледнете ќе ви стане јасно зошто. @michaelbalderson36 ♬ original …

Повеќе »

(ФОТО) САГАТА ПРОДОЛЖУВА – ПОРАНЕШНА СВЕКРВА ЗАСТАНАЛА НА СТРАНАТА НА ШАКИРА? Мајката на Пике избрала страна ВО ВОЈНАТА на бившите сопружници! Со ова му го гризнала срцето на синот!

Откако Шакира објави песна во која го прозва својот поранешен партнер Жерар Пике, нивните многубројни обожаватели се поделени во два табора – оној кој ја поддржува пејачката и оној кој го поддржува поранешниот фудбалер. Изненадувачки, мајката на Пике, Монсерат Бернабеу, се чини дека е на страната на нејзината поранешна снаа. …

Повеќе »

(ВИДЕО) Девојче добило очила и за прв пат го видела светот околу себе

Трогателно видео објавено на страницата на Инстаграм на Good News Movement стана вирално. Малото девојче седи и се жали затоа што сакаат да и стават очила на лицето, но потоа попушта, а на нејзиното лице се појавува среќа и воодушевување. Тој го гледа светот околу себе со широко отворена уста …

Повеќе »

(ВИДЕО) Камерата во породилната сала ја снимила емотивната реакција на таткото во застрашувачкиот момент

Во март 2021 година, Тиктокерката Шери на TikTok објавила видео од раѓањето на нејзината ќерка. На видеото се гледа како нејзиниот сопруг стои до неа додека таа лежи на болничкиот кревет во родилната сала. Кога се породила, новороденчето не плачело, што Шери го опишала како „најстрашната животна тишина“. „Го изгубивме …

Повеќе »