Tag Archives: разоткривање

(ВИДЕО) Момче опишало НАЈЛОШ ПРВ СОСТАНОК: Сè одело без проблеми, додека на масата не седнал ДРУГ МАЖ и ја разоткрил девојката…

Корисник на TikTok, познат само по корисничкото име Pattyslap23, се приклучил на предизвикот на оваа социјална мрежа, кој бара од корисниците да ја раскажат приказната за најлошиот состанок на кој некогаш биле. @pattymac2399 #stitch with @findingmrheight Worst date you’ve been on #fyp #worstdate #married #likeforpart2 #drphil ♬ original sound – …

Повеќе »

Откриена е причината за смртта на пејачката: Наоми Џад се самоубила

Кантри пејачката Наоми Џад, која беше позната како членка на групата The Judds, почина на крајот на минатата недела на 77-годишна возраст, а сега е откриена причината за смртта. Имено, Наоми си го одзела животот само еден ден пред да биде примена во Куќата на славните на кантри музиката. View …

Повеќе »

(ФОТО) Момчето ја измамило бремената Ријана – пејачката ја разоткрила аферата

Според неофицијалните наводи на светските медиуми, Асап Роки бил фатен како ја изневерува Ријана со дизајнерката на обувки на Fenti, Амина Муади, а Ријана наводно ја открила нивната врска. Раперот и дизајнерката се познаваат долго време, кога соработувале. на една колекција чевли. View this post on Instagram A post shared …

Повеќе »

(ФОТО) Земале песни на „почек“: Во тестаментот ја открила целата вистина!? Марина Туцаковиќ ги прозвала музичарите кои и должеле пари!

Таа е позната и по тоа што напиша стотици песни, а благодарение на талентот на Марина, многу sвезди станаа славни. Една од најпознатите хитмејкерки, легендарната Марина Туцаковиќ, почина пред помалку од десет дена, а многу sвезди кои работеа со неа со години се уште не можат да се помират со …

Повеќе »

(ВИДЕО) Работничка од златарница разоткрила прељубник: Нејзината порака воодушевила милиони луѓе!

Една работничка решила јавно да понижи љубовник… Еден маж од Монтреал решил да купи два прстени, едниот за девојката, а другиот за љубовницата, а работничката од златарницата се погрижила да не остане неказнет. Имено, таа на социјалната мрежа Инстаграм објавила видео за да измамената жена го препознае. – Ако вашето …

Повеќе »

(ВИДЕО) Во живот во ТВ емисија ја разоткрил вистината за јапонскиот „човек – магнет“ и му ја уништил кариерата!

Поранешниот илузионист Џејмс Ранди во една јапонска ТВ емисија им ја открил на луѓето вистината за натприродните појави и способности на некои од луѓето кои станале славни заради нив. Со јапонскиот „човек-магнет“ тој докажал дека тој всушност користел едноставен трик. Тој ставал пудра на градите, така што ништо нема да …

Повеќе »

(ВИДЕО) „Еден на еден“ почнува со Перо Антиќ: Првпат отворено за ноќта кога го уапсиле во Њујорк!

Новата сезона на „Еден на еден“ ќе стартува во недела, 27. октомври, со Перо Антиќ кој решил токму на Жаре и неговите гледачи да им открие досега „тајни“ работи… За искуството во НБА и во европските клубови, за ноќта кога го привеле во Њујорк, за страста кон автомобилите, за моментот …

Повеќе »

(ФОТО) ПОТПОЛНО ИСКРЕНО – Девојка после 6. месеци врска на дечкото му открила дека е ќелава: Ваква реакција не очекувала!

Жената која очајно ја криела ќелавоста од дечкото, открила колку неговата реакција го променила нејзиниот живот. Аби Ендрју спиела со својата перика шест месеци пред на светот да сподели фотографија од главата без влакна, а реакцијата на нејзиното момче толку многу ја погодила што сфатила дека нејзината ќелавост воопшто не …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Елтон Џон за својот живот прикажан во „Rocketman”: „Тоа сум јас со сексот, дрогата и турнеите!“

„Иако бев во ужасна состојба додека се дрогирав, продолжив да го правам тоа. Снимањето на албумите, турнеите и музиката ме одржуваа во живот. Да престанев, повеќе не би бил овде. Тешко ми е да го гледам тоа бидејќи навистина не сакам да се враќам во тоа време”, вели Џон Славниот …

Повеќе »