Tag Archives: радост

(ФОТО) НА ВЕЧЕРА СО ЏЕНИФЕР – Бен Афлек се расплакал на медениот месец во Париз

Бен Афлек се расплакал на забавата за 53-от роденден на неговата сопруга Џенифер Лопез, а фотографите сето тоа го снимиле. Папараците успеале да го фатат Афлек додека Џенифер ги бришела солзите од неговото лице додека Бен зборувал со неа, а потоа цврсто го прегрнала. Ben Affleck seen crying on honeymoon …

Повеќе »

КЛУЧЕН Е 28. ЈУЛИ – ЅВЕЗДИТЕ КОМАНДУВААТ ПРЕСВРТ: Не смеете да се двоумите, енергијата ќе биде многу силна

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Ќе бидете самоуверени и ќе имате силна енергија Најромантичниот и најемотивниот период започнува на 28. јули. Тоа ви носи радост, љубов и креативност, па ова е идеална можност да …

Повеќе »

(ФОТО) Куче скитник упаднал на свадба, младенците решиле да го вдомат

Ги освоил нивните срца Младенците треба да бидат главни ѕвезди на свадбата, но на оваа шоуто го украл непоканет гостин. Бразилската двојка Тамирис Музини и Даглас Виера Роберт се изненадиле кога на сред церемонија влетало куче скитник, кое им ги стопило срцата и решиле да го посвојат неколку дена по …

Повеќе »

(ФОТО) Среќна вест по трагични настани: Алек Болдвин го чека осмото дете, откриен е и полот на бебето

Хиларија и Алек Болдвин, кои се приближуваат до 10-годишнината од бракот на 30. јуни, минатиот месец објавија дека ќе го зголемат своето и онака големо потомство со девојче… Хиларија Болдвин го сподели сонограмот на нејзиното седмо дете со нејзиниот сопруг, актерот Алек Болдвин. Двојката, која се приближува на десетгодишнината од …

Повеќе »

(ВИДЕО) Момче го видело својот постар брат и со својата реакција ги разнежнило луѓето

БРАТСКАТА љубов е посебна, а најдобар доказ се браќата Лук и Дејн. Кога и да влезе постариот брат на Лук во собата, Лук не може да ја сокрие возбудата. И кога Лук и мајка му доаѓаат да го земат Дејн од училиште, тој се однесува како да не го видел …

Повеќе »

(ВИДЕО) Момче се вратило на училиште по една недела, малите пријатели трогателно го дочекале!

ЕДНА недела на мало дете може да му изгледа како цела вечност, а ова вирално видео го покажува тоа. Трогателното видео од момчето кое се враќа на училиште по една недела се појави на Reddit. Кога влегол во училницата, другарите веднаш станале и потрчале кон него и го гушнале и …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Момчето не можело да ја сокрие среќата кога ја видело мајка си во венчаница, сцената е преслатка!

Снимката од свадбата на Кристи Михелич стана вирална штом таа ја објавила. Имено, реакцијата на нејзиниот двегодишен син Пирсон трогнала многумина. Момчето застанало пред олтарот до својот татко и со нетрпение чекало да ја види мајка си во венчаница. Кога ја видел, Пирсон ја отворил устата и зачудено гледал. „Здраво, …

Повеќе »

(ВИДЕО) По победата на Украина, коментаторот на Евросонг скока од радост низ скривницата

Екипата на украинската телевизија направила импровизирано студио во скривницата за преносите од Торино, а Мирошченко добро се снашол без оглед на околностите. Големата победа на Украина на синоќешната Евровизија беше проследена со посебно внимание во Украина. Тамошната државна телевизија го емитуваше натпреварот, кој го коментираше Тимур Мирошченко, кој се наоѓаше …

Повеќе »

Почнува владеењето на Близнаците (21.05-22.06): Ќе биде неизвесно, но по бурата доаѓа радост!

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Владеењето на Близнаците е моќно време да работиме на изразување на нашите мисли и чувства, да ја споделиме нашата приказна и да станеме подобар слушател. На подлабоко нивоа, Близнаците …

Повеќе »