Tag Archives: први фотографии

(ФОТО) Први фотографии од новите модели на БМВ

На интернет се појавија првите официјални фотографии од двата модели со високи перформански на БМВ пред премиерата на овие автомобили. Дека премиерата на БМВ М3 и М4 е многу близу, сведочат и фотографиите кои, веќе традиционално, „случајно“ се појавуваат на интернет како најава за официјалната премиера на некој нов модел. …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Инфлуенцерка со 2,5 милиони следбеници споделила фотографии од породувањето!

Инстаграм ѕвездата се одлучила на несекојдневен чин – фотографирање веднаш по породувањето… View this post on Instagram Well THAT was unexpected!! 😱😲🥴 ⁣⁣ Little Izaac just couldn’t wait any longer to enter the world!!⁣⁣ … I’ll share with you our birth story soon!! Be ready, it’s a wild one! 🙈⁣ …

Повеќе »

(ФОТО) Први фотографии: Нова „Киа Соренто“

Корејскиот производител ги објави првите официјални фотографии на новата генерација Sorento SUV пред премиерата закажана за Саемот за автомобили во Женева. Фотографиите откриваат значително различен дизајн на надворешноста од неговиот претходник, но и големи промени во ентериерот на SUV-от. На предниот дел на возилото доминира нова решетка за ладилникот и …

Повеќе »

(ФОТО) Наташа Беквалац првпат трудна пред камерите

Поп пејачката Наташа Беквалац, синоќа настапила во еден белградски клуб. Во таа пригода им позирала на љубопитните новинари и фоторепортери, прв пат откако е бремена. Наташа е во петтиот месец на бременост и носи ќерка.Таа пред неколку месеци се омажила за таткото на своето идно дете, Лука Лазукиќ на Ибица, …

Повеќе »