Tag Archives: први фотографии

(ФОТО) Наоми Кембел објави ретка фотографија со својата ќерка која наскоро ќе наполни две години

Наоми покрај фотографиите со ќерката напишала дека е благословена… Легендарната манекенка Наоми Кембел го одбележа Денот на мајката со серија фотографии со својата ќерка. Педесет и двегодишната Наоми покажа неколку прекрасни фотографии на кои таа и нејзината ќерка се гледаат одзади. На серијата фотографии се гледа како познатата манекенка поминува …

Повеќе »

Се појавија фотографии од скршениот Болдвин по трагедијата на снимањето

ЈАВНОСТА се уште е во неверување по трагедијата на снимањето на „Rust“ каде Алек Болдвин ја уби снимателката Халина Хачинс и го рани режисерот Џоел Соуза. Болдвин разговарал со полицијата и по разговорот ја напуштил станицата, а на Твитер се појавиле фотографии од расплаканиот актер направени по несреќата. Ги објави …

Повеќе »

(ФОТО) Први фотографии од новите модели на БМВ

На интернет се појавија првите официјални фотографии од двата модели со високи перформански на БМВ пред премиерата на овие автомобили. Дека премиерата на БМВ М3 и М4 е многу близу, сведочат и фотографиите кои, веќе традиционално, „случајно“ се појавуваат на интернет како најава за официјалната премиера на некој нов модел. …

Повеќе »

(ФОТО) Први фотографии: Нова „Киа Соренто“

Корејскиот производител ги објави првите официјални фотографии на новата генерација Sorento SUV пред премиерата закажана за Саемот за автомобили во Женева. Фотографиите откриваат значително различен дизајн на надворешноста од неговиот претходник, но и големи промени во ентериерот на SUV-от. На предниот дел на возилото доминира нова решетка за ладилникот и …

Повеќе »

(ФОТО) Наташа Беквалац првпат трудна пред камерите

Поп пејачката Наташа Беквалац, синоќа настапила во еден белградски клуб. Во таа пригода им позирала на љубопитните новинари и фоторепортери, прв пат откако е бремена. Наташа е во петтиот месец на бременост и носи ќерка.Таа пред неколку месеци се омажила за таткото на своето идно дете, Лука Лазукиќ на Ибица, …

Повеќе »