Tag Archives: прв брак

(ФОТО) Има ли нешто што оваа жена не може да направи? Беше најомразената ЉУБОВНИЦА во Англија, стана КРАЛИЦА, а на крунисувањето го поканила бившиот

Пријателски бивши? Можно е! Поранешниот сопруг на кралицата Камила, Ендрју Паркер Боулс вчера бил меѓу гостите на крунисувањето на неговата поранешна сопруга Камила и нејзиниот сопруг, кралот Чарлс. Неговото присуство е изненадување, со оглед на турбулентната историја на оваа поранешна двојка. Но, се чини дека во кралското семејство се е …

Повеќе »

(ФОТО) Тања Кочовска стана баба: Од радост легна пред болницата!

Нашата популарна актерка Тања Кочовска стана баба. Имено, нејзиниот син Александар и снаата Моника добија син кој ќе се вика Јоаким. Тања објави слика како лежи пред болницата „Аџибаден Систина“, од среќа што нејзиниот син има потомок, а на другата слика таа е во костум од претстава. Тања се во …

Повеќе »

(ФОТО) Гоца Тржан го покажала трудничкиот стомак!

Гоца Тржан на социјалните мрежи редовно објавува фотографии и на фановите им открива детали од својот приватен живот… Пејачката сега се потсетила кога била бремена, па објавила фотографија со својата кумашинка. Не е тајна дека Гоца се обидува повторно да остане бремена и на својата ќерка Лена, која ја добила …

Повеќе »