Tag Archives: прстен

(ВИДЕО) МАГИЧНО ЗАПРОСУВАЊЕ НА КОЕ НИТУ ЕДНА ЖЕНА НЕ БИ РЕКЛА „НЕ“: Момче направило БАЈКА од стотици дронови – ќе ве остави без здив!

Овој млад човек користел дронови за да ја запроси девојката, прекрасно е! Живееме во време кога практично ништо не е возможно, свадбите се одржуваат под вода, во воздух, се даваат баснословни пари за свадба – една од најскапите чини околу 60. милиони долари, луѓето се венчаваат за кукли, тостери, куфери, …

Повеќе »

Дали вашата ЖЕЛБА наскоро ќе се оствари? Прво решете го ОВОЈ ТЕСТ и ќе дознаете…

Доколку сакате да дознаете дали вашата желба ќе се исполни, само погледнете ги трите прстени подолу и изберете еден од нив… pic.twitter.com/bPYWnJ4D0m — pensador (@sakriosamime) July 26, 2022 1 Можеби сега ве оптоваеува прашањето за природата на љубовта. Ако е така, тогаш сте го избрале овој прстен со причина. Во …

Повеќе »

(ВИДЕО) КОНЕЧНО СРЕЌА – Рагби играчот на Миконос изненадил со прстен: Никол Шерцингер се свршила?

Атрактивната пејачка Никол Шерцингер наводно се верила со момчето Том Еванс, рагби ѕвезда. Пејачката (44) и рагбистот (37) се заедно повеќе од две години, откако се запознаа на снимањето на „X Factor: Celebrity“ во 2019. година. Никол и Том оттогаш се неразделни, а сега изгледа парот се подготвува да го …

Повеќе »

(ФОТО) Наскоро свршувачка? Кијану Ривс во продавница за накит, купува прстен…

Кијану Ривс (57) е фотографиран за време на шопинг во Лос Анџелес… Ова можеби ќе останеше незабележано доколку славниот актер не купел прстен во златарница. Ѕвездата на „Матрикс“, кој никогаш досега не бил во брак, можеби е подготвен да ја запроси својата девојка со која е повеќе од четири години, …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) АДЕЛ ги одбележа БРИТ наградите: Една реченица ги изненадила сите, а за овој детал се зборува!

Најдобрите награди Адел ги доби веќе на почетокот на годината. Синоќа во Лондон се одржаа „БРИТ наградите“ за 2022. година. Пејачката Адел апсолутно доминираше цела вечер, и со музичките награди и со одличниот изглед. View this post on Instagram A post shared by Brit Awards 2022 (@thebrits2022) Адел ги однела …

Повеќе »

Ако најдете ПАРИ на улица, не ги земајте: Ова е причината!

Според верувањето на фенг шуи, постојат работи кои не треба да ги внесуваме во куќата доколку ги најдеме на улица. Сигурно ќе бидете среќни доколку на улица најдете пари или накит. Сепак, според верувањата на фенг шуи, таквите работи треба да се избегнуваат, бидејќи можат да донесат несреќа. Принципите на …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) „И дал прстен“: Бред Пит бил воодушевен од бунтовната ТВ sвезда – НЕЈЗИНАТА ТРАГИЧНА смрт се’ прекинала!

Холивудската ѕвезда Бред Пит наводно бил „вљубен“ во починатата ТВ -starвезда Пола Јејтс, кој починала пред 21 година од предозирање со дрога, на 41 година. Бред Пит наводно бил „опседнат“ со починатиот модел и водителка Пола Јејтс и и’ подарил прстен по „многу флертување“. View this post on Instagram A …

Повеќе »

(ФОТО) Подготвен за следниот чекор: БЕН АФЛЕК бирал СВРШУВАЧКИ ПРСТЕН со неговата мајка и син!

Папараците го следеле актерот во чекор. Светските медиуми не престануваат да пишуваат за последната прошетка на популарниот холивудски актер Бен Афлек со неговата мајка Сем и синот Самуел. Имено, за време на оваа прошетка, ништо немало да биде чудно доколку актерот не застанел кај златарницата на светски познатиот бренд „Тифани“, …

Повеќе »

(ВИДЕО) Избрал ОРИГИНАЛЕН начин да ја ЗАПРОСИ ДЕВОЈКАТА, но не наслутувал дека ќе дојде до КАТАСТРОФА!

Наместо романтично запросување и класично клекнување, ова момче избрало многу пооригинален начин да ја запроси својата девојка … Тој очигледно долго планирал како да ја побара раката на својата избраничка, но и покрај деталното планирање, тој не можел да предвиди ваков катастрофален епилог! Имено, тој го замрзнал дијамантот, вереничкиот прстен, …

Повеќе »