Tag Archives: пропаднат

(ФОТО) ДА ТИ Е ЖАЛ ДА ГО ГЛЕДАШ: Првите фотки од Бен Афлек по прекинувањето со Ана де Армас се навистина тажни

Ден по веста за раскинувањето на Бен Афлек и Ана де Армас, фотографиите на холивудскиот актер предизвикаа дополнителна загриженост кај обожавателите. Само еден ден откако одекна веста дека најзаљубената холивудска двојка раскинала, папараци – фотографии од Бен Афлек (48) го обиколија светот, што сугерира дека тој не го поднел толку …

Повеќе »

(ФОТО) Премногу тажни фотографии на ѕвездата на „Пријатели“: Фатен како тешко оди и едвај дише па морал да се потпре на зграда…

Пропаѓањето на 50-годишната ѕвезда на „Пријатели“ е една од најтажните приказни во Холивуд. Станува збор за актерот Метју Пери кој беше голема sвезда што заработи големи пари заради споменатата серија, а исто така беше и тивкото страдање на многу жени. Сепак, славниот Чендлер тогаш започна со бурен начин на живот, …

Повеќе »

(ФОТО) УЖАС – МАЈКА ПОСТАВИЛА ФОТОГРАФИЈА ОД СИНОТ ДА ПОКАЖЕ КОЛКУ ДРОГАТА ГО УНИШТИЛА ЗА 7. МЕСЕЦИ: Од убавец се претворил во ЗОМБИ и не личи на себе!

Една загрижена мајка на својот Фејсбук профил објавила фотографии од нејзиниот син кој е зависник. Настанати во интервал од само 7. месеци, тие се сосема различни. На едната има еден убав млад човек, додека на другата младиот човек е многу слаб и пијан. Џенифер Салфен Трејси од Мисури ги поставила …

Повеќе »

(Ексклузивни фотографии) За нецела година Дојран уништен: Погледнете како денес изгледа најјужниот македонски туристички град!

Јад и беда! Тоа може да се каже за најјужниот македонски туристички град кој последниве години „се врати од мртвите“ и се фалеше со зголемените посети. Од фотките кои ги направивме денес може да се види дека Градската плажа е запуштена, во секоја смисла.Ниту тревниците, ниту поплочените патеки, ниту „засолништата“ …

Повеќе »

(ФОТО) Ќе го препознаете ли некогашниот секс симбол:Болеста го уништи, но не запира!

Но, годините не го спречуваат, и покрај болеста да продолжи да гостува во телевизиските шоу програми. Во последното гостување ги спомнал Доналд Трамп и Кетлин Тарнер… По него лудуваа жените, глумеше во најголемите акции од седумдесеттите и осумдесеттите години… Од сето тоа остана само спомен и за жал бледа слика …

Повеќе »