Tag Archives: пропаднат

(ФОТО) ПОТПОЛНО ПРОПАДНАЛ – ПОЗНАТИОТ АКТЕР СЕ ШЕТА ВО ИСКИНАТА и ФЛЕКАВА МАИЦА: Обвинет за силување, сопругата го оставила, а татко му СЕ ОТКАЖАЛ ОД НЕГО! Загрижувачки изглед!

Изразот „од ѕвездите до калта“ на својата кожа го почувствувал познатиот актер Арми Хамер. На овој холивудски убавец, по изненадувачкиот успех на режисерот Лука Гвадањини со филмот „Call Me By Your Name“ од 2017 година, во кој Хамер ја толкуваше главната улога и ангажманите во филмовите како „Извини што те …

Повеќе »

(ВИДЕО) Непрепознатливиот Абрамович: Еве како изгледа сега сопственикот на „Челзи“

РОМАН АБРАМОВИЌ, рускиот олигарх вреден речиси 13. милијарди долари и сопственик на „Челзи“, исчезна од јавноста откако продолжи руската агресија и окупација на Украина, а тој е под удар на санкциите на ЕУ и Велика Британија. Тој само издаде соопштение во кое вели дека го продава „Челзи“, но британската влада …

Повеќе »

(ФОТО) ДА ТИ Е ЖАЛ ДА ГО ГЛЕДАШ: Првите фотки од Бен Афлек по прекинувањето со Ана де Армас се навистина тажни

Ден по веста за раскинувањето на Бен Афлек и Ана де Армас, фотографиите на холивудскиот актер предизвикаа дополнителна загриженост кај обожавателите. Само еден ден откако одекна веста дека најзаљубената холивудска двојка раскинала, папараци – фотографии од Бен Афлек (48) го обиколија светот, што сугерира дека тој не го поднел толку …

Повеќе »

(ФОТО) Премногу тажни фотографии на ѕвездата на „Пријатели“: Фатен како тешко оди и едвај дише па морал да се потпре на зграда…

Пропаѓањето на 50-годишната ѕвезда на „Пријатели“ е една од најтажните приказни во Холивуд. Станува збор за актерот Метју Пери кој беше голема sвезда што заработи големи пари заради споменатата серија, а исто така беше и тивкото страдање на многу жени. Сепак, славниот Чендлер тогаш започна со бурен начин на живот, …

Повеќе »

(ФОТО) УЖАС – МАЈКА ПОСТАВИЛА ФОТОГРАФИЈА ОД СИНОТ ДА ПОКАЖЕ КОЛКУ ДРОГАТА ГО УНИШТИЛА ЗА 7. МЕСЕЦИ: Од убавец се претворил во ЗОМБИ и не личи на себе!

Една загрижена мајка на својот Фејсбук профил објавила фотографии од нејзиниот син кој е зависник. Настанати во интервал од само 7. месеци, тие се сосема различни. На едната има еден убав млад човек, додека на другата младиот човек е многу слаб и пијан. Џенифер Салфен Трејси од Мисури ги поставила …

Повеќе »

(Ексклузивни фотографии) За нецела година Дојран уништен: Погледнете како денес изгледа најјужниот македонски туристички град!

Јад и беда! Тоа може да се каже за најјужниот македонски туристички град кој последниве години „се врати од мртвите“ и се фалеше со зголемените посети. Од фотките кои ги направивме денес може да се види дека Градската плажа е запуштена, во секоја смисла.Ниту тревниците, ниту поплочените патеки, ниту „засолништата“ …

Повеќе »

(ФОТО) Ќе го препознаете ли некогашниот секс симбол:Болеста го уништи, но не запира!

Но, годините не го спречуваат, и покрај болеста да продолжи да гостува во телевизиските шоу програми. Во последното гостување ги спомнал Доналд Трамп и Кетлин Тарнер… По него лудуваа жените, глумеше во најголемите акции од седумдесеттите и осумдесеттите години… Од сето тоа остана само спомен и за жал бледа слика …

Повеќе »