Tag Archives: промоција

(ВИДЕО) Викторија Лоба го промовираше видеоспотот за песната „Дојди“

Во пријатна атмосфера, во друштво на своите најблиски пријатели и соработници, поп-пејачката Викторија Лоба денеска го промовира видеоспотот за својата последна песна „Дојди“. Песната е авторско дело на Роберт Билбилов, долгогодишниот соработник на Лоба, спотот го режира Огнен Шапковски, а го снимаше „Мелем продукција“. На промоцијата, замислена повеќе како опуштено …

Повеќе »