Tag Archives: професионалци

(ВИДЕО) Ако сте ги изгубиле клучевите од автомобилот, професионалците вака ќе го отворат!

ПРОФЕСИОНАЛЦИТЕ се во можност да го отклучуваат автомобилот без клуч, но исто така и без видливи оштетувања. И додека времето е клучно за крадците, оние за кои отклучувањето туѓи автомобили е легална работа обично имаат далеку подобри услови за работа. Времето не е клучно, видливоста е добра и нема потреба …

Повеќе »

(ВИДЕО) ЗА ДОБРО РАСПОЛОЖЕНИЕ – Српска свадба во Младеновац – Како професионалци!

Ако овој ладен зимски ден не ви е по ќејф и ви треба нешто да ве „покрене“ ви предлагаме да го погледнете видеото од една свадба од Младеновац, Србија… Би очекувале видео како од секоја свадба – музика, играње… Но, ова е нешто посебно… Пред се енергијата на видеото… Прво …

Повеќе »

(ВИДЕО) „Ајде промаши“: Ги „исфрлила градите“ за да го попречи голферот…

Бујната навивачка дури успеала и да му попречи на еден играч кој ја промашил дупката од оддалеченост од само неколку метри. Станала вистински хит, а навивачите барале уште… Класично топло попладне во Аризона, голф и маааааалку уште нешто. Има ли поубав начин да се мине денот? Најголемите ѕвезди на голфот …

Повеќе »

Играат за Македонија а не за премии: : Еве колку пари ќе добијат македонските ракометари за успехот во првата фаза

Македонските ракометари кои без пораз ја минаа првата фаза од Европскиот шампионат во Хрватска, повеќе од сигурно е дека ја заслужија првата ветена премија од страна на Ракометната федерација на Македонија. Пласманот во втората фаза на првенството значи и награда од 30.000 евра која ја вети РФМ, по одлуката на …

Повеќе »