Tag Archives: професионално

(ВИДЕО) Трик кој ќе ве воодушеви: Како да ги спакувате НОВОГОДИШНИТЕ подароци како професионалец!

Новогодишните празници се радост за секој човек… Декември е месец на подарување, а пред Нова година и Божик сите планираат со какви подароци ќе ги израдуваат своите сакани. Доколку не сте во можност да спакувате подарок во продавница или книжарница, со помош на овој трик ќе можете сами да го …

Повеќе »

(ВИДЕО) ХАОС ВО ПРОГРАМА ВО ЖИВО: Српска водителка водела ДНЕВНИК а потоа ја снашла грда неволја!

Водителката Роксанда Бабиќ се однесувала навистина професионално… Видеото кое стана апсолутен хит се споделува на социјалните мрежи, покажувајќи колку може да биде професионален еден презентер. Имено, водителката Роксанда Бабиќ имала лоша среќа во програмата во живо, но храбро се соочила со „неочекуван гостин“. Во програмата во живо, додека таа им …

Повеќе »

На овие хороскопски знаци во 2019. ќе им се промени животот!

Сакале или не, 2019. година има нови планови за вас… Во новата година ќе загубите на тежина, редовно ќе одите да вежбате, конечно ќе го исчистите орманот и ќе ја фрлите сета облека која не ја носите,а има шанси и да ја завршите врската која не ве прави среќни… Ова …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Солзи и смеа: Брена на сцената, од 22. метри, се симнала од ѕвезда!

За хумористичниот дел на концертот се погрижиле глумците Андрија Милошевиќ и Анѓелка Прпиќ. Андрија го отелотворил сопругот на Брена, Боба Живојиновиќ, а Анѓелка била Брена… Лепа Брена (58) имаше концерт во белградската „Шарк“ Арена прославила 35. години кариера. Фолк ѕвездата на сцената се спуштила од врвот на Арената седејќи на …

Повеќе »