Tag Archives: професионалец

(ВИДЕО) КАКО Е ДА СЕ БИДЕ ПРОФЕСИОНАЛЕЦ: Шарлиз Терон објавила снимка како си ја бричи главата!

Шарлиз Терон на својот профил на Твитер сподели видео во кое си ја бричи главата со машинка. Актерката ја сподели снимката стара неколку години, кога се подготвуваше за улогата на Furiose во филмот „Mad Max: Fury Road“. In honor of our @CTAOP drive-in screening of #MadMaxFuryRoad tonight, throwing it back …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Пред една година беше прогласена за најубаво девојче во светот, еве како изгледа денес…

Пред една година официјално најубавото девојче во светот им ги украде срцата на сите.Но, колку и да и се восхитуваа на убавината, многумина се прашуваа дали тоа пет годишно девојче, со оглед на бројните ангажмани со компании кои ја сакаат за заштитно лице, има вистинско детство… Дорогие, друзья! Это наш …

Повеќе »

(ФОТО) Ниту трага од Гладијатор: Миленикот на жените повторно шокирал со непрепознатливиот изглед!

Популарнот холивудски заводник, Расел Кроу,неодамна шокирал со неверојатната трансформација и скоро непрепознатлив изглед, а сега, додека се излежувал покрај базен, ја покажал новата фигура. Иако глумецот Расел Кроу сме навикнати да го гледаме во активни и спортски изданија, кога со своите вајани мускули ги заведуваше жените ширум светот, се чини …

Повеќе »