Tag Archives: приватност

(ФОТО) Ричард Гир со семејството подготвен за голема промена

Ричард Гир љубовната среќа ја пронашол во русокосата Шпанка Алехандра Силва, со која решил да се притаи и да живее поприватен живот. Иако не се појавуваат често во јавноста, понекогаш на социјалните мрежи на следбениците им даваат увид како ги поминуваат деновите, а само малкумина нема да сфатат дека Шпанија …

Повеќе »

(ФОТО) Бајага проговорил за разводот од сопругата Емилија: „Презирам да гледам во чинија и бања…“

Рок-музичарот Момчило Бајагиќ Бајага проговори за разводот од сопругата Емилија по 33. години брак. Тој рекол дека е точно оти за нивниот развод се дознало дури после две години. „Мислам дека тоа е непристојно, некој сака секој да знае за неговиот приватен живот, а јас мислам дека приватниот живот сепак …

Повеќе »

(ФОТО) ОД НАЈТВРДОКОРНИОТ ЕРГЕН ДО НАЈУМОРЕНИОТ ТАТО: Клуни виден со децата, годините го совладале, а Амал блеска

Целосно седата коса и брадата на Џорџ Клуни се доказ дека годините го стигнале холивудскиот заводник. Еден од најиздржливите ергени во Холивуд, Џорџ Клуни, наполни 61. година, а тоа му се гледа, особено кога во јавноста се појавува со својата млада и убава сопруга – Амал. Џорџ, кој успеа да …

Повеќе »

(ФОТО) Милионер, за инает, изградил ѕид од сено за да му го блокира погледот на соседот

Милионер од Англија е обвинет дека навредливо изградил ѕид висок приближно пет метри од бали со сено за да го блокира погледот на својот прв сосед. Стивен Бет (69), поранешен висок полициски службеник за криминал во Норфолк, изградил барикада од сено за да го блокира погледот на соседот кон неговиот …

Повеќе »

(ФОТО) Ана Курњикова го воодушевила светот со новите фотографии!

Поранешната тенисерка Ана Курњикова е една од оние кои не сакаат да ја споделат својата интимност, па многу ретко можеме да видиме нејзина фотографија со пејачот Енрике Иглесијас и нивните три деца. Сепак, од време на време, таа прави исклучок. Иако од самиот почеток на нивната врска, Ана Курњикова и …

Повеќе »

(ФОТО) Тажна приказна на актерката која стана позната по улогата во серијата „Сулејман Величествениот“

Нур Фетахоглу, попозната по улогата на Махидевран, првата сопруга на Сулејман Величествениот од истоимената хит серија, немаше наклоност од публиката. Напротив, гледачите ја сакаа – ја мразеа. View this post on Instagram A post shared by Nur Fettahoğlu (@eclipsnf) Она што е помалку познато за оваа актерка е дека таа …

Повеќе »

(ФОТО) Северина се двоуми дали за 5.000 евра дневно да ја разоткрие интимата?!И’, треба кога наплаќа многу повеќе!

Иако се шпекулира дека познатата пејачка ќе добие висок износ за снимањето, останува нејасно дали таа ги прифатила условите во кои треба за 5.000 евра дневно да ја разоткрие својата интима… Со оглед на високите стандарди на балканскта ѕвезда тешко веројатно е дека ќе реши за тој износ да ја …

Повеќе »