Tag Archives: присуство на татко

Еве колку чинеше породувањето на сопругата на Жељко Јоксимовиќ: Стандардни цени или по холивудски терк?

Според цените кои се шират по медиумите Белград „дебело“ каска зад скопските стандардни цени… Јована Јоксимовиќ, сопругата на Жељко Јоксимовиќ, пред два дена на свет донесе две бебиња, девојчиња, Ана и Срна. Таа се породила со царски рез, во приватна болница во Белград. На породувањето присуствувал и’ Жељко, а за …

Повеќе »