Tag Archives: принц Хари

(ВИДЕО) КОНФЛИКТ СО СЕМЕЈСТВОТО – Принцот Хари поради обвинувањата во мемоарите би можел да биде исфрлен од крунисувањето на кралот Чарлс

Принцот Хари би можел да биде исфрлен од официјалниот протокол на крунисувањето на кралот Чарлс, пишуваат британските медиуми. Причината за тоа се голем број „скандалозни“ откритија од неговите неодамна објавени мемоари. Во својата нова автобиографија наречена „Spare“, Хари упатил низа тврдења и обвинувања против својот брат и татко, нарекувајќи го …

Повеќе »

(ВИДЕО) ОБЈАВЕН ИНСЕРТ -„ЈА НАВРЕДИ МЕГАН, ПОТОА МЕ НАПАДНА И МЕ СОБОРЕ НА ПОДОТ“: Шок тврдења на принцот Хари за односот со Вилијам! Целата палата се тресе!

Принцот Вилијам се нафрлил на својот брат Хари и го соборил на земја поради Меган Маркл, откриваат извадоци од неговите мемоари „The Spare“. Принцот Хари и Меган Маркл не престануваат да ја шокираат јавноста со признанија од животот на британското кралско семејство, кое го оставија во 2020 година. По серијата …

Повеќе »

(ФОТО) Повеќе од половина Британци сакаат на Хари и Меган да им бидат одземени кралските титули

Скоро половина од Британците мислат дека на принцот Хари и на Меган Маркл треба да им се одземат кралските титули по нивната нова серија на Нетфликс, во која уште еднаш го нападнаа кралското семејство. View this post on Instagram A post shared by Prince Harry (Info) (@harry.dukeofsussex) Анкетата на YouGov …

Повеќе »

(ФОТО) МОРАЛ ДА ДОНЕСИ ОДЛУКА! ВИЛИЈАМ МИ ВРЕСКАШЕ, БЕШЕ СТРАШНО! Хари открил непознати детали за МЕГЗИТ: Ми дадоа 5 опции, ја одбрав ОВАА!

Денеска беа објавени последните три епизоди од документарниот филм за принцот Хари и Меган Маркл, во кој Хари упати обвинувања против својот татко и неговиот брат, кој сега е прв во редот за наследување на титулата крал. Во текот на овие три епизоди, принцот Хари се осврнал на еден од …

Повеќе »

(ВИДЕО) Тешко живеат: Меган е изобличена, липа во солзи, а од мака „не знае ни од каде да почне да плаче“

Беше објавена првата епизода од документарниот серијал на Нетфликс за животот на Хари и Меган и беше преполна со емоции. Нетфликс објави и клип од првата епизода на својот официјален Твитер профил во кој Хари и Меган зборуваат за тоа кој доцнел на првиот состанок, но гледачите повеќе ги интересирало …

Повеќе »

(ВИДЕО) Поранешниот батлер на принцезата Дијана: „На Хари и Меган треба да им се одземат кралските титули!“

По објавувањето на трејлерот за „експлозивната“ документарна серија на Нетфликс во која принцот Хари и Меган Маркл го напаѓаат кралското семејство, парот се најде на удар на поранешниот батлер на принцезата Дијана, Пол Бурел. За време на интервјуто за TalkTV со Пирс Морган, поранешниот батлер го кажа своето мислење за …

Повеќе »

(ФОТО) Дали Меган и Хари засекогаш го напуштија кралското семејство поради оваа фотографија?

На почетокот на следната година ќе се одбележат три години откако принцот Хари и неговата сопруга Меган објавија дека се повлекоа од кралските должности. Во меѓувреме, парот даде скандалозно интервју со Опра Винфри, започна неколку проекти на Нетфликс и Спотифај и во неколку наврати го обвини кралското семејство дека се …

Повеќе »

(ФОТО) НА НЕТФЛИКС – Одложениот документарен филм за принцот Хари и Меган Маркл ќе биде премиерно прикажан во декември

Откако принцот Хари и Меган Маркл побараа одложување на прикажувањето на нивниот документарец, сега доаѓа информација дека премиерата на филмот ќе биде на Нетфликс во декември оваа година. Се шпекулираше дека Хари и Меган побарале одложување поради негативните реакции за петтата сезона на „The Crown“, која треба да излезе на …

Повеќе »

(ФОТО) ЌЕ ИМА СЕШТО – ЈАСНОВИДЕЦ ЈА ПРОГНОЗИРА СУДБИНАТА НА КРАЛСКОТО СЕМЕЈСТВО: Еве што го чека Чарлс во следните 7 години, ни ХАРИ нема светла ИДНИНА!

Познат британски јасновидец предвидува дека кралот ќе абдицира и дека принцот Хари ќе се врати во кралското семејство во следните две години. Еден јасновидец од Бирмингем вели дека кралот Чарлс III ќе издржи само седум години на тронот пред да му ја предаде круната на принцот Вилијам. Тој исто така …

Повеќе »