Tag Archives: пријатели

(ВИДЕО+ФОТО) Дејвид Шимер  од “Пријатели” споделил совет како татковците треба да ги воспитуват ќерките

“На мојата ќерка и кажувам дека мора да биде свесна дека се работи за нејзиното тело и дека тоа е нејзин простор” Познатиот глумец Дејвид Шимер одлучил со светот да сподели неколку совети за тоа како ја воспитува својата ќерка. Причината за тоа е актуелната тема во Холивуд, сексуалното насилство. …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Џенифер Анистон ја покажала внатрешноста на својот луксузен дом

Глумицата Џенифер Анистон не ги користи социјалните мрежи и така не го открива секој сегмент од својата интима. Но, за време на снимањето на новата реклама за познатата американска вода сепак ги отворила вратите на својот луксузен дом во Калифорнија и го покажала на јавноста Ѕвездата на хит серијата „Пријатели“ …

Повеќе »

(ВИДЕО) Новак го шокирал тенискиот свет: Ѓоковиќ преку Инстаграм го нашол новиот тренер

Новак Ѓоковиќ повторно ги изненадил и воодушевил своите фанови. Преку Инстаграм се вклучил во живо од теретаната во која тренира и разговрал со следбениците. „Ова е теретаната во Монако каде што тренирам“ рекол Новак на почетокот на преносот во живо. „Луѓето велат: Влегуваш прв, излегуваш последен. И јас ја следам …

Повеќе »

(ВИДЕО) Како се забавува Путин во ресторан!?

Владимир Путин е познат како човек кој е склон кон неконвенционално однесување, често на работ на својата безбедност. Знае и да сврати во обично кафуле на пијалок со пријателите. Сепак, руските безбедносни служби врвно ја извршуваат својата работа, не давајќи им да пријдат на сите оние кои имаат намера да …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Сега и тоа го знаеме: Еве зошто оваа сцена од „Пријатели“ била забранета во цел свет

Полни десет години веселата шесторка на една од најпопуларните хумористични серии на сите времиња, „Пријатели“, ги забавувала тв гледачите ширум светот. Сепак, не се’ што било снимено ја здогледало виделината на денот, а тоа се дознало 13. години после емитувањето на последната епизода. Нивната популарност и понатаму е голема, иако …

Повеќе »

(ФОТО) Пријателство и после развод:Овие парови успеале во тоа

Ниту познатите не се имуни на недоразбирања и несогласување после прекинувањето и развод.На овие парови сепак им успеало после се’ да останат пријатели Тие се доказ дека луѓето после развод или прекинување можат да останат во добри односи. Бен Афлек и Џенифер Гарнер Се вљубиле на снимањето на филмот „Daredevil“, …

Повеќе »

(ВИДЕО) Метју Пери открил која сцена од „Пријатели“ одбил да ја сними

Ѕвездата на серијата „Пријатели“, Метју Пери, гостувал во емисијата „Watch What Happens Live“ каде зборувал за анегдотите од снимањето на серијата. Играјќи една интересна игричка во емисијата на Енди Коен, Метју признал која сцена во „Пријатели“ одбил да ја сними. Како што вели, добил сценарио за нова епизода на серијата, …

Повеќе »