Tag Archives: пресадување

Да и помогнеме на малечката Катерина: Поради 800. евра зафатот со кој ќе прогледа е одложен!

Да бидеме хумани и да донираме за Катерина Рујковска на која треба да ѝ се пресади рожница за да може светот да го гледа како останатите нејзини врсници. Семејството Рујковски апелира до сите хумани луѓе и институции да им помогнат преку донации. Бидејќи не беа собрани доволно пари во предвидениот …

Повеќе »

(ФОТО) Бекам со густа, темна коса: Бил на пресадување?

Бекам веќе со години одредува модни трендови а најпознат е по своите фризури. Така, тој ја “протуркал” популарната “бекамица”, која поради него ја носеле многу мажи ширум светот… Пензионираниот фудбалер Дејвид Бекам (43) има многу побујна и потемна коса, на најновите фотографии, но се шпекулира дека пресадил коса. View this …

Повеќе »