Tag Archives: пренос во живо

(ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО) ДЕВОЈКА (17) ВО ЖИВО ГО ПРЕНЕСУВАЛА СВОЕТО САМОУБИСТВО: Морбидна трагедија во Русија!

Седумнаесетгодишна ученичка од Зеленоград извршила самоубиство. Според ТВ РЕН, лекарите кои пристигнале на местото на настанот го нашле девојчето живо, но таа починала во болница. На својата страница на социјалната мрежа, девојката неколку пати објавила планови за самоубиство, а непосредно пред инцидентот, ги прекинала врските со своите познаници. Според информациите …

Повеќе »

(ФОТО) УЖАС – Јутјубер во пренос во живо ја убил трудната девојка

„По ѓаволите, не можам да и го почувствувам чукањето на срцето“, им рекол на неговите придружници седејќи пред компјутер, додека безживотното тело на девојчето лежело на каучот. Рускиот јутубер Стас Рифлеј (30) ја убил својата девојка Валентина Григориева пред камерата. За целата работа да биде уште пострашна, 28-годишната девојка била …

Повеќе »

(ВИДЕО) Одел по жица над активен вулкан во пренос во живо!

Акробатот Ник Валенда уште еднаш успеа да го остави светот без здив. Со заштита на очите и дишење преку маска, за да ги заштити белите дробови, 41-годишниот Валенда преминал жица долга 550. метри над активниот вулкан Масаја во Никарагва, пренесува британски „Метро“. Вулканот Масаја е еден од осумте светски вулкани …

Повеќе »

(ФОТО) Млада Инстаграм ѕвезда случајно во живо пренесувала како има секс

Младата Инстаграм ѕвезда од Лос Агелес случајно го притиснала копчето за „во живо“ пренос на Инстаграм, а единствен проблем бил што тоа и се случило за време на секс. Кристен Хенчер и Ендрју Грегори воделе љубов, а некој до нив двајца го притиснал копчето на мобилниот кој им донел публика …

Повеќе »