Tag Archives: премиера

(ФОТО) Глумицата покажала најсензуално деколте што некогаш сме виделе!!!

Џесика Честејн блескаше во светкав фустан и покажа како може да се прикаже деколте на многу дискретен начин, а сепак да изгледа сензуално и убаво. Таа донесе допир на гламур и висока елеганција на црвениот тепих и ги воодушеви модните критичари. View this post on Instagram A post shared by …

Повеќе »

(ФОТО) Џенифер Лопез и Бен Афлек блескале од среќа на црвениот тепих: Пејачката носела интересна кафеава комбинација

Џенифер Лопез и Бен Афлек синоќа биле на премиерата на нов филм. Премиерата на филмот во кој Бен Афлек игра една од главните улоги се одржа синоќа во Њујорк. Станува збор за историската драма, „Последниот дуел“. Очекувано, Бен дошол „рака под рака“ со својата девојка Џенифер Лопез. View this post …

Повеќе »

(ФОТО) ПРЕМИЕРА НА „НЕМА ВРЕМЕ ЗА УМИРАЊЕ“: На црвениот тепих Ана де Аемас демонстрирала гламур и сексапил – го восхитила и принцот Вилијам

Актерката Ана де Армас блесна во Лондон во секси фустан со потпис на Луј Витон Актерката Ана де Армас во Лондон е главна кога станува збор за гламурот и сексапилот. View this post on Instagram A post shared by Ana de Armas (@anadarmasfeed) Поранешната девојка на Бен Афлек пристигна на …

Повеќе »

(ВИДЕО) Можна нова средба на принцовите Вилијам и Хари: Дали браќата ќе се видат на важен настан за кралското семејство?

Принцот Вилијам и принцот Хари се обединија за да претстават документарен филм за принцот Филип. Официјалниот трејлер за новиот документарец за принцот Филип беше објавен во саботата и покажува како кралското семејство се сеќава на извонредниот живот на починатиот крал. Снимањето започнува со тоа што принцот Вилијам вели: „Тој секогаш …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Излегол трејлер за филмот за Шумахер – содржи и досега невидени снимки

Нетфликс објави трејлер за филм за Михаел Шумахер, кој треба да се емитува на таа платформа од 15 -ти септември. Филмот ќе се базира на неговата долга кариера, но и на неговиот приватен живот. Веќе во трејлерот можеме да видиме дека свој придонес во филмот ќе имаат и таткото на …

Повеќе »

(ВИДЕО) Светска премиера на новиот Бонд на 28. септември во Лондон

Светската премиера на новиот филм за британскиот агент Jamesејмс Бонд „Нема време да умрам“ (No Time To Die) ќе се одржи на 28. септември, објавено е на официјалниот Твитер профил „007 Бонд“. Оваа објава е спротивна на шпекулациите во медиумите дека премиерата може повторно да се одложи поради зголемувањето на …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) ВО КИНАТА КОНЕЧНО ПРИСТИГНУВА „ПЕКОЛНИ УЛИЦИ 9“: Карди Би, Шарлиз Терон, Хелен Мирен рамо до рамо со Вин Дизел

Во деветтиот дел, Дом Торето ќе мора да се соочи со гревовите од своето минато, ако сака да ги спаси оние кои најмногу ги сака. Продолжението на американската франшиза „Пеколно улицо 9“ пристигнува во кината, а се надеваме наскоро и во нашите. Во ова продолжение, Дом Торето (Вин Дизел) ќе …

Повеќе »

(ВИДЕО) Објавен е трејлерот за новиот филм на славниот режисер: Луѓето не можат да го дочекаат!

Објавен е трејлерот за новиот филм на Стивен Содерберг, криминалниот трилер на HBO, No Sudden Move. Режисерот на филмови како Traffic и Erin Brockovich собра прилично импресивна екипа за новиот филм. Имено, главните улоги ги играат Дон Чидл, Бенисио дел Торо и Џон Хам. Дејвид Харбор (Stranger Things) исто така …

Повеќе »

(ВИДЕО) Погледнете го трејлерот за новата епизода на „Пријатели“

Објавен е трејлер за новата епизода на Пријатели. Трејлерот, кој веќе го погледнале 245.000 луѓе на Јутјуб, ги прикажува главните актери кои се собираат на снимањето, читаат сценарија и споделуваат спомени од снимањето на култната серија, која траеше од 1994. до 2004. година. Некои од специјалните гости се Дејвид Бекам, …

Повеќе »