Tag Archives: прекинато

(ФОТО) ПОЗНАТИОТ АКТЕР непристојно ги вознемирувал колешките на сетот – Снимањето е прекинато!

Снимањето на „Being Mortal“ е прекинато откако минатата недела беше поднесена жалба против актерот Бил Мареј, обвинувајќи го за „непримерно однесување“. Холивудскиот актер Бил Мареј се однесувал недолично за време на снимањето на филмот „Being Mortal“, пишуваат американските медиуми. View this post on Instagram A post shared by Bill Murray …

Повеќе »

Porsche го прекинува целото производство

PORSCHE е првиот бренд кој целосно ќе го запре производството на сите модели. Поради ескалацијата на конфликтот во Украина, германската автомобилска индустрија е под дополнителни искушенија. По кризата предизвикана од недостигот на полупроводници, новонастанатата ситуација во Украина целосно го наруши снабдувањето со делови. Особено е погодена групацијата Фолксваген, која веќе …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Поради злоставување на учесничките прекинато е шведско реално шоу

Еден од учесниците во популарното шведско реално шоу „Рајски хотел“ бил дисквалификуван за време на снимањето на серијата поради обвинувања за злоупотреба на две учеснички. Емитувањето е прекинато поради истрагата, а епизодите повеќе не се достапни ниту на платформите за стриминг. Наводно, злоупотребата се случила пред неколку месеци кога во …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Уште се кријат: Џејми Фокс прекинал интервју на прашањето за поранешната на Том Круз

Кејти Холмс и Џејми Фокс, пет години мораа да се кријат од очите на јавноста, поради „најбизарната бракоразводна спогодба направена во Холивуд“, како што го нарекуваат договорот кој актерката го потпишала со Том Круз! Се работи за тоа што Кејти во септември 2012. година, како услов за добивање на брз …

Повеќе »