Tag Archives: прекинато

(ФОТО) ПОЗНАТИОТ АКТЕР непристојно ги вознемирувал колешките на сетот – Снимањето е прекинато!

Снимањето на „Being Mortal“ е прекинато откако минатата недела беше поднесена жалба против актерот Бил Мареј, обвинувајќи го за „непримерно однесување“. Холивудскиот актер Бил Мареј се однесувал недолично за време на снимањето на филмот „Being Mortal“, пишуваат американските медиуми. View this post on Instagram A post shared by Bill Murray …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Уште се кријат: Џејми Фокс прекинал интервју на прашањето за поранешната на Том Круз

Кејти Холмс и Џејми Фокс, пет години мораа да се кријат од очите на јавноста, поради „најбизарната бракоразводна спогодба направена во Холивуд“, како што го нарекуваат договорот кој актерката го потпишала со Том Круз! Се работи за тоа што Кејти во септември 2012. година, како услов за добивање на брз …

Повеќе »