Tag Archives: поза

(ФОТО) Потполно гола манекенка лежи покрај куче; „Навистина не ми е јасно…“

Нејзините голи појави не се новина, но оваа слика на која се тркала со куче на тепих предизвика бура на мрежите. Емили Ратајковски објави слика на која лежи на под со кучето Колумбо без ништо на неа и ја имитира неговата поза. „Не знам што да кажам за ова“, „Многу …

Повеќе »

(ФОТО) НА ИНСТАГРАМ „РАСПНАЛЕ“ МАЈКА ПОРАДИ ФОТОГРАФИЈА СО СИНОТ! Оваа приказна ја поделила светската јавност!

Таа има 32. години, четири деца, фитнес инструкторка е и гордо го покажува своето совршено тело каде и да оди, а токму тоа предизвикало лавина од коментари на социјалните мрежи. Таа ги запрепасти корисниците на Инстаграм по објавување на фотографија на која таа го гушка синот додека е во бикини. …

Повеќе »

(ВИДЕО) АМЕРИКА НА НОЗЕ – Многу јака порака од протестот во Портланд: Цел мост прекриен со луѓе кои клечат во позата во која Флојд беше убиен!

Додека американските власти се закануваат дека на демонстрантите кои крадат и трчаат како диви на улиците ќе изведат војска бидејќи „не го оспоруваат“ правото на мирни протести, демонстрантите во Портланд, Орегон, покажаа како тоа се прави. Неверојатни сцени на илјадници луѓе кои лежат мирно и тивко на мостот Брунсајд во …

Повеќе »