Tag Archives: потсмев

(ФОТО) Се појавиле фотографии од Трамп без шминка, луѓето шокирани: „Изгледа како Дарт Вејдер“

Поранешниот американски претседател Доналд Трамп бил виден на голф турнирот LIV во едно од неговите ретки појавувања без шминка, а корисниците на социјалните мрежи биле шокирани од неговото лице. Трамп играше голф на турнир поддржан од Саудиска Арабија во Бедминстер, Њу Џерси. Покрај Трамп, на турнирот се појавиле и други …

Повеќе »

(ФОТО) Роналдо предмет на потсмев – „Во шок сум“, „Има 36. години и го носи тоа!“

Откако пристигна во Манчестер Јунајтед, Кристијано Роналдо не престанува да привлекува внимание – со голови, реакции, а сега и со изгледот на костобраните. Мечот против Евертон го започна од клупата, а камерата сними интересен детал пред да влезе во игра. Ги доби последните упатства од тренерот, ја прилагоди опремата и …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Од јунак на 21. век до човек за потсмев:Една снимка му го уништила угледот!

Пораснал во вила со 11. соби, а до 30. година својот имот во Лос Ангелес го наполнил со оружје и полуголи жени. И двете се на неговите објави на социјалните мрежи… Дан Билзериан светската популарност и 23. милиони фанови на Инстаграм ги стекнал благодарение на тоа што секогаш е окружен …

Повеќе »