Tag Archives: посрамување

(ВИДЕО) Сакал да се покаже во „Мустанг“ а при тоа ја „изгубил“ девојката и убаво се посрамотил!

Возачите на „Мустанг“ во Америка често се на мета како агресивни, безобразни и пред се неспретни шофери. После ова видео се’ ќе ви биде јасно. И’, додека на некои досегашни примери сме сведочеле на губење контрола над автомобилот со неславно завршување вон патот, во дрво или на сообраќаен знак, тука …

Повеќе »

(ФОТО) Меган Маркл станала жртва на „посрамување на мајките”!

Војвотката од Сасекс станала жртва на други мајки кои ја посрамуваат и Бакингамската палата мора да поработи на тоа, смета Том Бурлет, стручњак за ПР. „Откако роди, Меган минува низ доста непотребни ситуации.Изгледа дека многумина работат против неа, посебно на Твитер. Секој нејзин потег се исмејува и се смета за …

Повеќе »

(ФОТО) Луис Хамилтон за GQ позирал во здолниште и килт за да се извини поради посрамувањето на внукот!

Луис Хамилтон за насловната на GQ позирал во килт за да на еден начин се извини поради снимките од неговиот внук кои ги објавил на социјалните мрежи. Кога на Божик објавил дека неговиот внук носи фустан, со коментарот „Момињат не носат фустани!“ многумина не реагирале позитивно. Но, со таа објава …

Повеќе »