Tag Archives: последици

(ФОТО) Беше најубава актерка, а сега изгледа страшно поради опасното заболување

Шеесетгодишната актерка Мелани Грифит неодамна се појави на улиците на Лос Ангелес, а присутните веднаш забележаа дека актерката повторно се соочува со истиот проблем со кој се избори во 2009. година. Имено, актерката таа година го победи ракот на кожа што и’ се појави на лицето, под десното око, а …

Повеќе »