Tag Archives: последен проект

(ВИДЕО) Солзи и стоечки овации на премиерата на најновиот проект на „Некст Тајм“: Слушнете ја „Кога падна на Пирина“

Кино „Миленум“ вчеравечер беше претесно да ги собере фановите и пријателите на музичката група „Некст Тајм“, која го промовираше најновиот проект на кој се работеше буквално две години.„Кога падна на Пирина“ е песната од која Стефан, Мартин и нивната екипа направија ремек-дело за слушање и гледање. Тоа најдобро го покажа …

Повеќе »