Tag Archives: пороци

(ФОТО) Морничавата судбина на познатата актерка која трагично го загуби животот: И умреле двете сестри и братот, а таа го преживеала и малтретирањето на нејзиниот татко

Ен Хеч, почина на 53-годишна возраст, откако беше исклучена од апарати за одржување во живот… Познатата актерка, која одигра безброј улоги во серии и филмови, пред повеќе од седум дена предизвика две сообраќајни несреќи во кои се здоби со тешки изгореници, но и оштетување на мозокот, поради што до последен …

Повеќе »

(ФОТО) Ја глумеше Семи Џо во „Династија“, ја чекаше перспективна иднина, но пристигнаа и пороците: Каде е денес?

Американската актерка Хедер Локлир остана запаметена по улогата на Семи Џо од „Династија“, како и Аманда Вудворд во серијата „Мелроуз Плејс“. Поради убавината добила прекрасни хонорари, а и биле понудени многу одлични улоги. Кариерата ја држела под контрола додека не почнала да пие, а потоа следеле и други зависности. View …

Повеќе »

(ФОТО) ПРОПАДНАТАТА ЅВЕЗДА НА ДИЗНИ ТАЈНО СЕ ОМАЖИЛА: Пороците ја уништуваа, но среќата ја нашла покрај него!

АМЕРИКАНСКАТА актерка Линдзи Лохан (36) на својот Инстаграм профил ја сподели радосната вест со своите фанови. Имено, Линдзи објави слика со својот партнер Бајдер Семс (35) и открила дека се венчале. – Јас сум најсреќната жена на светот. Ме пронајде и знаеше дека сакам да најдам среќа и благодат, во …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) ГЕРИ ОЛДМАН ПОТПОЛНО ИСКРЕНО ЗА ТЕШКАТА БОРБА СО ПОРОЦИТЕ: Јазикот ми беше ЦРН, а два пати морав да одам на одвикнување

Гери Олдман (63) во неодамнешното интервју за едно американско списание зборувал за својата кариера, но исто така открил дека некое време бил функционален алкохоличар. Легендарниот оскаровец, кој и оваа година беше номиниран за златната статуетка, вели дека не пие алкохол 24 години, но дека требало двапати да оди на рехабилитација …

Повеќе »

(ФОТО) ПОВТОРНО НЕУГЛЕДЕН И ЗАПУШТЕН: Чендлер бил на вечера со девојката како по дома!

Метју бил небричен, неисчешлан, во широка бела маичка и со цигара во раката. Фановите по социјалните мрежи пишувале дека се плашат дека повторно потклекнал и дека се вратил на старите навики – алкохолот и дрогата Метју Пери продолжува да шокира. После неговите најнови фотографии на кои е неугледен и запуштен …

Повеќе »

(ФОТО) ТРАГИЧНА СУДБИНА НА ЅВЕЗДАТА НА „САМ ДОМА“: Сестра му се предозирала, другата ја усмртил автомобил, а него го уништиле таткото и пороците!

Светска слава му донеле филмовите „Сам дома“, „Ричи Рич“, а играл и во спотот на Мајкл Џексон, на песната „Black and White“. Кога наполнил 10 години станал милионер. Своевремено се пишувало  дека неговото семејство е функционално и успешно, но тоа било далеку од вистината. Меколи Калкин наполни 39 години. Јавноста …

Повеќе »

(ФОТО) Пејачката му пркоси на времето: Во петтата деценија изгледа совршено благодарение на овие навики!

Пејачката и глумица Џенифер Лопез (48) дефинитивно им пркоси на годините.Нејзиното вајано тело во петтата деценија едноставно остава без текст. Не само што изгледа беспрекорно туку изгледа како воопшто да не старее. Но, кога ќе погледнеме како славната пејачка, глумица, деловна жена и мајка на две деца, живее и се …

Повеќе »