Tag Archives: понуда

(ВИДЕО) Ангелина и Бред го положиле тестот за родителство: Одбиле да ја „продадат“ својата ќерка за 10 милиони долари

И’ покрај примамливите понуди до 10. милиони долари за едногодишен договор, поранешните сопружници се согласуваат дека не сакаат нивната ќерка да биде модел, старлета и реалити ѕвезда и дека нејзиното здраво воспитување нема цена. Шајло Џоли-Пит е пред камерите и во центарот на вниманието уште од детството. Благодарение на нејзините …

Повеќе »

(ВИДЕО) АКТЕРОТ ЈА ОДБИЛ ПОНУДАТА – На Џони Деп наводно му понудиле 300. милиони долари за да се врати во „Пиратите од Карибите“

Актерот Џони Деп не планира да се врати во филмот „Пиратите од Карибите“, како што потврди неговиот портпарол. Некои американски медиуми тврдат дека на актерот му биле понудени околу 301. милион долари за да се врати на снимањето на популарната франшиза. Деп на судењето за клевета со неговата поранешна сопруга …

Повеќе »

КОЈ ЌЕ ОДБИЕ ВАКЦИНА ПЛАЌА 3.600 ЕВРА: Казни за непочитување мерки во Австрија

ОТКАКО австриската влада најави дека ќе воведе задолжителна вакцинација, сега се познати казните за непочитување на новата обврска. Предлог-законот, на кој работи Министерството за здравство, предвидува лицата кои нема да ја почитуваат обврската за вакцинирање да бидат казнети со глоба до 3.600 евра за одбивање на првата доза и 1.450 …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) ПОНУДА ШТО НЕ СЕ ОДБИВА – ИМАЛА РАБОТА, СОПРУГ И ДЕЦА! На 40. години добила ПОНУДА која не можела да ја одбие и денес заработува 1.000 долари дневно!

Ејнсли Дивајн била обична жена сè додека не наполнила 40 години. ДЗавршила факултет, се омажила, имала две деца и работела во компанијата за недвижнини што ја отворила со сопругот. Иако имала многу убав живот и компанија која работи успешно, секогаш била убава и згодна, а честопати и се додворувале помлади …

Повеќе »

(ФОТО) НЕРЕАЛНО – МЕГАН МАРКЛ ЌЕ ДОБИЕ 5.000.000 ДОЛАРИ ЗА 5. СЕКУНДИ: Се враќа на својата работа а еве што ја очекува!

Меган Маркл и Хари го започнаа животот далеку од кралските должности, а бројката што ќе ја заработи оваа убавица е неверојатна. Поточно, козметичката компанија, која произведува препарати на база на ботокс, понудила 5. милиони долари за учество од пет секунди на Меган со нивниот производ во американската ТВ серија „Suits”(Костуми). …

Повеќе »