Tag Archives: погледи

Што мажите прво забележуваат на голо женско тело и што навистина мислат за целулитот

Многу жени живеат во страв како нивниот партнер (особено новиот партнер) ќе реагира кога ќе видат целулит. Дали ќе ги сметаат за непривлечни, ќе размислат дека не се во форма или ќе имаат вишок килограми? Целулитот е груткасто ткиво, кожа со дупки како оние на кора од портокал, предизвикана од …

Повеќе »

(ФОТО) Џенифер Лопез и Бен Афлек блескале од среќа на црвениот тепих: Пејачката носела интересна кафеава комбинација

Џенифер Лопез и Бен Афлек синоќа биле на премиерата на нов филм. Премиерата на филмот во кој Бен Афлек игра една од главните улоги се одржа синоќа во Њујорк. Станува збор за историската драма, „Последниот дуел“. Очекувано, Бен дошол „рака под рака“ со својата девојка Џенифер Лопез. View this post …

Повеќе »

(ВИДЕО) Бил Клинтон и’ во осмата деценија не може да одолее на млади девојки:На погреб се однесувал некоректно!

Погледнете како Бил Клинтон ја гледа Аријана додека пее на погребот на Арета Френклин и обидете се да не повратите… Синоќа се одржа погребот на американската пејачка Арета Френклин, а последното испраќање на славната дива беше организирано во Детроит. На погребот присуствувале бројни нејзини пријатели и членови на семејството, а …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Што не и се допаднало: Фацата на Кејт Мидлтон „го украла“ шоуто!

 Ден после венчавката на принцот Хари и Меган Маркле и понатаму се анализира секој аспект на свадбата. Однесувањето на младенците било анализирано до детал па дошло време за анализа на однесувањето на званиците. Прва која се нашла на тапет е девојката која пред седум години била на местото на Меган, …

Повеќе »