Tag Archives: пирс броснан

(ФОТО) УБАВА ЉУБОВНА ПРИКАЗНА – Пирс Броснан фотографиран со сопругата Кили Шеј

Ја сакам нејзината виталност, нејзината страст, изјавил актерот…Холивудскиот актер Пирс Броснан бил фотографиран со 10 години помладата сопруга, новинарката и писателка Кили Шеј, во Малибу, каде заедно отпатувале на презентацијата на книгата на Полина Поризкова. Двојката ускладила темни комбинации.             View this post on Instagram …

Повеќе »

(ФОТО) Пирс Броснан станал дедо

Актерот Пирс Броснан на својот Инстаграм профил ја објавил среќната вест дека станал дедо на момчето Џексон Илијах родено пред пет дена. -Џексон Илијах Броснан, роден во 15:06 12/11/2022… Благослов за тебе, мое најмило внуче, добредојде. Честитки, драги мои Шон, Сања и Марли. Мир со вас, напишал гордиот дедо на …

Повеќе »

(ФОТО) СЛАВНИОТ АКТЕР НА ПРАГОТ НА 8-МАТА ДЕЦЕНИЈА ОДРЖАЛ МОДНА ЛЕКЦИЈА: Покажал зошто важи за најатрактивен маж!

(ФОТО) СЛАВНИОТ АКТЕР НА ПРАГОТ НА 8-МА ДЕЦЕНИЈА ОДРЖАЛ МОДНА ЛЕКЦИЈА: Покажал зошто важи за најатрактивен маж! Познатиот актер Пирс Броснан се појавил во розов костим и покажал голема самодоверба. Познатиот актер Бред Пит е еден од ретките кој има храброст да носи одела во светли бои, додека од неодамна …

Повеќе »

(ФОТО) Пирс Броснан го променил имиџот за новиот филм, изгледа непрепознатливо

АКТЕРОТ Пирс Броснан игра ветеран од Втората светска војна во филмот наречен „The Last Rifleman“. За улогата значително го променил својот изглед. Папараците го снимилер на сетот на филмот и актерот изгледа непрепознатливо. На фотографиите Пирс има целосно седа коса и изразени брчки на лицето. Филмот следи стар војник кој …

Повеќе »

(ФОТО) ТРОГАТЕЛНА ОБЈАВА – Последно снимање: Пирс Броснан споделил фотографии од Џејмс Кан во инвалидска количка

Пирс Броснан споделил потресни фотографии од сетот на последниот филм на Џејмс Кан, кој почина во средата на 82-годишна возраст, простувајќи се од легендарниот актер. Пред да почине мирно во својот дом во Лос Анџелес, Кан го завршил снимањето на претстојниот гангстерски трилер „Брз Чарли“ неколку недели претходно. И покрај …

Повеќе »

(ФОТО) Пирс Броснан и испратил јавна љубовна порака на сопругата: „Ти внесе радост во мојот живот!“

ПИРС БРОСАН, познат ирско-американски актер, најпознат по улогата на Џејмс Бонд во четири филма од серијалот, објавил љубовна порака на Инстаграм до неговата сопруга Кили Шеј Смит по повод годишнината од нивната брак. „Пред дваесет и осум години, на четвртиот ден од осмиот месец, се запознавме во Кабо Сан Лукас, …

Повеќе »

(ФОТО) НАЈЈАК БРАК ВО ХОЛИВУД: Важел за голем заводник а веќе 20. години ја сака само неа!

Пирс Броснан споделил трогателна порака до неговата сопруга Кели, по повод 20 -годишнината од нивниот брак. Дваесет години брак Во почетокот на август, Пирс и неговата сопруга Кели прославија 20. години брак и љубов со пораката: „Среќна годишнина драга моја Кели, мојата љубов засекогаш расте со тебе…“ View this post …

Повеќе »

АГЕНТ 007 – Со 18. илјади гласови повеќе ТОЈ е најдобриот Џемс Бонд на сите времиња!

Според анкетата на порталот LADBible, актерот Даниел Крег е прогласен за најдобар Џемс Бонд досега. Во анкетата, Крег „се борел“ со легендарните актери кои го играле агентот 007, но на крајот,со повеќе од 18.000 гласови повеќе победил во анкетата. Крег на тој начин ја победил конкуренцијата со 51 процент од …

Повеќе »

(ФОТО) Пирс Броснан (67) ужива на плажа со сопругата: Го понела страст

Парот е веќе неколкку недели на Хаваи. Времето го миува на плажа додека остатокот на светот е сеуште во карантин. На глумецот не му пречат папараците кои цело веме „го следат“, па ужива во нежностите со сопругата. Глумецот Пирс Броснан (67) и Кели Шеј Смит (56) во брак се 19. …

Повеќе »