Tag Archives: пијан

(ВИДЕО) ШОКАНТНО БУДЕЊЕ – Навивач на „Челси“ се напил и заспал – го разбудил освојувачот на Лигата на шампиони

Шпанскиот фудбалер не играше во финалето Челси е новиот европски шампион откако во финалето славеше против Порто со резултат 1:0. Голема прослава за сите љубители на лондонските сини, а некои претерале па поради големата количина на алкохол морале да ги „одморат очите“. Така, еден навивач на Челси се опијанил и …

Повеќе »

(ВИДЕО) Дечко во алкохолизирана состојба им бегал на полицајци – Ова морате да го видите!

VortVideos објави видео на алкохолизиран млад човек како бега од двајца полицајци, на нивниот канал на YouTube. Офицерите не се ни потрудиле веднаш да го фатат. На снимките не се гледа дали човекот бил фатен на крајот, но судејќи според овој дел од настанот, тој веројатно не успеал да избега. …

Повеќе »

(ВИДЕО) Се опил и тргнал на пат: Полицијата од смеа не можела да го запре

АКО пиете, не возете, не пешачете и не јавајте. Само мирувајте. Токму поради последниот споменат начин на движење, полицијата и минувачите останале во чудо. Видеото од Твитер покажува турист „онесвестен“ од алкохол, облечен само во гаќички за пливање и со соодветна капа, како спие на магаре и така крстари по …

Повеќе »

(ВИДЕО) И’ ТИЕ СЕ САМО ЛУЃЕ: Еден од најдобрите возачи на Формула 1 толку се опил што не можел да отклучи и да влезе дома

Холандската телевизија, Ziggo, снимила документарец за Макс Ферстапен, а во последната од трите епизоди гледачите ја виделе прославата на неговиот 23-ти роденден. Откако еден од најдобрите светски возачи го прославил својот роденден во авион, камерите го снимиле неговото враќање дома во Монако. Потполно пијан, се обидел да влезе во станот, …

Повеќе »

(ВИДЕО) ТАКА СЕ ПРАВИ ТОА ВО СВЕТОТ – СТРАШЕН КРАЈ НА ЕДНА КАРИЕРА: ПОЗНАТИОТ ГЛУМЕЦ ДОБИЛ 8. ГОДИНИ РОБИЈА – Пијан удрил во друг автомобил и го усмртил возачот…

Михаил Јефремов, еден од најголемите и најпознати руски актери, осуден е на осум години затвор за сообраќајна несреќа што ја предизвикал во алкохолизирана состојба. Тој на 8. јуни годинава преминал во спротивна насока со „џип чероки“ и удрил во автомобилот однапред, убивајќи го возачот на другото возило. Јефремов бил толку …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Откриена тајна стара 18. години за контроверзниот тенисер: Играл пијан во финале на АО а сите ги гледале неговите три придружнички

Многумина причината за неуспехот на Сафин ја пронашле во неговата ложа. Додека другите играчи ги довеле своите жени и деца во ложата, Русинот „постави” три атрактивни русокоси на раб на полнолетство. Иако своевремено беше прв рекет на светот, за него велат дека можел да постигне многу повеќе во својата кариера …

Повеќе »

(ВИДЕО) ХА ХА ХА, ТОЛКУ Е ПИЈАН ШТО НЕ МОЖЕ ДА СЕДИ НИТУ НА БАРСКО СТОЛЧЕ: Не можел да биде мирен, туку се лулал, додека не „треснал“…

Толку се опил што наместо да си оди дома да спие седнал на барско столче. Може и тоа да мине бидејќи било потпрено на ѕид и таман можел мирно да седи. Но, него тоа не му било доволно. Почнал да се лула и во еден момент така треснал, што е …

Повеќе »

(ВИДЕО) ГЛУПАВО А И МАЛЕР: Пијан седнал зад управувач и удрил во ПОЛИЦИСКА КОЛА!

Да се седне пијан зад управувач, најблаго кажано е неодговорно, а псоледиците можат да бидат фатални. Една од поправедните е што удрил во полициски автомобил… Од Америка ни доаѓа несекојдневно видео. Надзорните камери на полициската патрола снимале звтомобил од спротивен правец кој видно кривел по сообраќајната лента. Кога опасно се …

Повеќе »

(ФОТО Галерија) Незгоден момент:Брус Вилис после „лудата забава“ не можел да стои на нозе!

Публиката нема често можност да види вакви сцени од холивудската легенда…во поопуштени изданија па неговото лежерно излегување во Лондон, откако „се дружел“ со чашката, покажало досега навидена страна на Брус Вилис… Почетокот на годината глумецот Брус Вилис го искористил за кус одмор и отпатувал во Велика Британија. Моментално се наоѓа …

Повеќе »