Tag Archives: пеперутка

НЕШТО ПОИНАКУ – Дали сте пробале БАКНЕЖ НА ПЕПЕРУТКА: Сладок и нежен – на партнерот му покажувате дека се чувствувате сигурно со него!

Време е за нови работи во врската. Бакнежот на пеперутка е многу сладок и нежен бакнеж што може да изрази страст, љубов и наклонетост. Тоа е совршен зачин во врската. За да направите бакнеж на пеперутка, се’ што треба да направите е да го доближите лицето до партнерот, така што …

Повеќе »

(ВИДЕО) „Пеперутка“ како римејк со новите ѕвезди Рами Малек и Чарли Ханам

Да се сними филмот „Пеперутка“ во кој култни улоги остварија Стив Мек Квин и Дастин Хофмн, сигурно нема да биде лесно, но најтешко ќе им биде на Рами Малек и Чарли Ханам кои ќе ги играат главните ликови…посебно што секој нивен миг ќе биде споредуван со оригиналот… Тематиката бегство од …

Повеќе »