Tag Archives: пар

(ФОТО) Луѓето се воодушевени од гестот на патникот во авионот: „Има добро на овој свет“

ПАТНИК по име Џош Халтом допрелл многу срца откако ја сподели приказната за патниците во авионот кои се грижеле за дете без придружба. Како што напишал, парот си играл со енергичното дете за време на час и 40 минути лет од Индијанаполис до Балтимор. „Вечерва седнав во авион покрај малолетно …

Повеќе »

(ВИДЕО) Пар ја снимал свршувачката покрај водопад, моментот го уништила туристка

Свршувачката е посебен момент во животот за секој пар. Еден маж клекнал на колена пред својата избраничка пред водопад во Рејкјавик. @jordanemcgowan Honestly i find it funny 😂 no harm done its a laugh to watch. #iceland #travel #traveltiktok #proposal #fiance #proposalvideo #proposalgoals #proposalgonewrong ♬ Cool Kids (our sped up …

Повеќе »

(ФОТО) СТРАВИЧЕН НАСТАН – Поранешен јуниорски светски шампион и богат пар по хеликоптерската несреќа во дивина изедени од мечки

По падот на хеликоптерот што се урнал на Камчатка на 16. јули на крајниот североисток на Русија, истрагата по неколку дена потврдила дека кафеавите мечки изеле тројца патници, меѓу кои бил и 25-годишниот руски биатлонец Игор Малиновски кој управувал со хеликоптерот. Починал заедно со Зоја Кајгородова и Сергеј Колесњак, а …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Таа има 30, тој 60. Чекаат бебе, а коментарите на луѓето се сурови: „Детето нема да има татко“

ЛАРИ и Минди Микла од Флорида почнале да се забавуваат во 2015. година. Тие се запознале откако Минди доживеала сообраќајна несреќа и Лери, кој во тоа време бил полицаец, се појавил да и помогне. Тие набрзо се заљубиле и се венчале една година подоцна, и покрај тридецениската разлика во години. …

Повеќе »

(ВИДЕО) ВОЛШЕБНО ВИДЕО! Кога ќе видите што и прави ова куче на својата мачка ќе заборавите на сите проблеми!

Љубовта или војната помеѓу куче и мачка одамна е нашироко позната, а ова видео стана апсолутен хит на Интернет. Видео снимка на која мачка и куче се сакаат и не е ништо ново, но кога ќе видите како ова куче ја лула својата пријателка – мачка, а потоа како ја …

Повеќе »

(ВИДЕО) Камерите забележале како татко своето дете, кое го носел во ќеса, го фрлил во ѓубре!

Остатоците од девојчето ги открил чистач, кога ја отворил пластичната кеса за рециклирање, после собирање на отпадот… Пар од Сигнапур е обвинет дека ја оставил својата новородена ќерка во канта за ѓубре, за време на одморот во Тајван. Телото на детето е пронајден во пластична кеса, фрлено во кантата за …

Повеќе »