Tag Archives: папараци

(ФОТО) Хари и Меган ги бркале папараците, парот за малку ќе загинеле

ПРИНЦОТ Хари и Меган Маркл за малку ќе загинале бегајќи од папараците, пишува CNN. Портпаролот на двојката потврди дека трагедијата за малку ќе се случила откако кралската двојка присуствувала на доделувањето на наградите „Women of Vision“, што се одржало во салонот за танцување Зигфелд во Њујорк. View this post on …

Повеќе »

(ВИДЕО) Сопругата на Брус Вилис ги замолила папараците: „Престанете да викате по него“

Сопругата на американскиот актер Брус Вилис, Ема Хеминг преку својот Инстаграм профил апелираше да го остават нејзиниот сопруг на мир, особено кога тој ќе реши да ја напушти куќата на некое време во друштво на семејството или пријателите. „Кога вие сте личноста која се грижи за лице со деменција, знаете …

Повеќе »

(ФОТО) ФРАНЦУЗИТЕ ОБЈАВИЛЕ СЛИКА НА КЕЈТ МИДЛТОН ВО ТОПЛЕС ПОКРАЈ БАЗЕН: Она што тогаш го кажал Доналд Трамп ГО ЗБЕСНАЛО ВИЛИЈАМ

Сè уште се зборува за коментарот на Доналд Трамп за објавувањето на топлес фотографијата на Кејт Мидлтон во 2012 година.Тоа било некаде на почетокот на нивниот брак кога принцот Вилијам и Кејт Мидлтон заминале на одмор во Франција. Во таа прилика Кејт се соблекла топлес и влегла во базенот, несвесна …

Повеќе »

(ФОТО) Погледнете го нејзиното лице: Папараците „ја фатиле“ Синди Крафорд пред спа центар во шестата деценија без шминка

Познатиот супермодел од 90-тите блеска на улиците на Санта Моника во својот кежуал стил Таа има 56. години, а има кариера на која можат да и позавидат многу нејзини помлади колешки во светот на модата и филмот. Синди Крафорд е име кое е синоним за безвременска убавина. Таа неодамна била …

Повеќе »

(ФОТО) Марго Роби и Кара Делевињ во клинч: Општа тепачка, раката на фотографот е скршена, таа е боса и разбушавена

Британските продуценти и пријатели на познатата австралиска актерка Марго Роби и англиската манекенка и актерка Кара Делевињ наводно биле уапсени по инцидент со папараците во Аргентина. Се претпоставува дека актерките биле на вечера во ресторанот „Патагонија Сур“ во Буенос Аирес кога околу три часот наутро им пришле фотографи. Деловниот партнер …

Повеќе »

(ФОТО) И ЈА НАРУШУВААТ ПРИВАТНОСТА – Блејк Лајвли се обидела да ги „избрка“ новинарите со фотографии од бременоста: „Ме плашите и мене и моите деца!“

Американската актерка и ѕвезда на серијата „Gossip Girl“, Блејк Лајвли моментално е бремена со четвртото дете од бракот со нејзиниот сопруг Рајан Рејнолдс. Актерскиот пар последен пат се испроба во оваа улога на крајот на 2019. година, а заедно веќе имаат три ќерки: Џејмс, Инез, Бети. Меѓутоа, Лајвли сега откри …

Повеќе »

(ФОТО) Бредли Купер и Ирина Шајк: По заедничкиот одмор, разменувале нежности во Њујорк

На крајот на август Бредли Купер и Ирина Шајк заминаа на семеен одмор со својата петгодишна ќерка Леа и започнаа гласини дека се смириле. Судејќи по папарацо сликите, парот се уште не е разделен и тие се фотографирани во Њујорк додека се шетаат со својата ќерка. Исто така, во еден …

Повеќе »

(ФОТО) ПЛАЧЕЊЕ ОД СМЕА – ОВА Е ВИСТИНСКИОТ СИН НА ТАТО: Бруклин Бекам позајмил автомобил од БОГАТИОТ ТАТКО и се посрамотил КАКО НИКОЈ! Цел свет гледа и НЕ ВЕРУВА!

На почетокот на оваа недела, Бруклин Бекам барем еднаш помислил колку би било одлично да се биде анонимен. Богат анонимен, додуша, но секако не син на светски познат и исклучително богат татко кој може да му позајми „Мекларен“ од 330.000 евра од неговиот луксузен возен парк. Ако е така, Бруклин …

Повеќе »

(ФОТО) Претседателската двојка МАКРОН ужива на одмор: Емануел си игра како дете, а Брижит внимава на него

Ги наполниле батериите за нови животни предизвици Францускиот претседател Емануел Макрон и неговата сопруга Брижит уживаат во Bormes-les-Mimosas, официјалната летна резиденција на Бреганкон од 1968. година и, се чини, ништо друго. View this post on Instagram A post shared by @e.macron.2022 Брачниот пар мислел дека по напорната година ќе можат …

Повеќе »