Tag Archives: панталони

(ВИДЕО) КАКОВ ПЕХ – Ја покажала дупката: На новинарка за време на јавување во живо и пукнале панталоните – на задникот!

Австралиската новинарка Шарлот Гудлет доживеала несреќа пред камерите. Додека таа известувала за 10 News First,и пукнале пантолоните. Нејзиното јавување може да го видите во 01:05:55 часот. Иако се снашла пред камерите и гледачите не разбраа што се случило, таа на Инстаграм објавила фотографија од дупката во пантолоните. За да не …

Повеќе »

(ФОТО) Ова е најпопуларниот модел на панталони во овој момент: Дали сте доволно храбри да ги носите?

Парче со мек крој што практично нема структура Во светот на фармерки и панталони, моменталниот е најпопуларен моделот познат под називот „slouchy jeans“. Нивниот назив означува мек крој што практично нема структура, а кој не е зцврст и затегнат, туку го релаксира телото. View this post on Instagram Can’t get …

Повеќе »

(ВИДЕО) И ТОА СЕ СЛУЧУВА – Цела сала паѓала од смеење: Среде концерт на диригентот му паднале панталоните!

Оваа смешна ситуација ја забележаа и музичарите во оркестарот, кои за среќа не се занесоа до толку во смешната глетка, па успаеаја да отсвират како што треба. Диригентот Михај Тангу доживеал неверојатен пех пред преполната сала кога среде диригирање останал по гаќи бидејќи му паднале панталоните. Имено, во миланскиот „Teatro …

Повеќе »

(ФОТО) Мајка во шок кога видела што и облекол сопругот на тригодишната ќерка ЗА ВО ГРАДИНКА!

Алисиа Фриедлендер од Балтимор се шокирала кога видела како нејзиниот сопруг Бред ја облекол нивната тригодишна ќерка за градинка. Имено, таткото на девојчето и облекол само маичка и гаќички а на панталончињата заборавил. „Барем нешто и облеков“, и одговорил Бред на пораката на Алисиа која му ја испратила откако пријателката …

Повеќе »

(ФОТО) Четири парчиња кои секоја жена треба да ги има во својот орман

И’ покрај силните трендови кои не преплавуваат, вниманието е најдобро да се усмери на безвременските модерни парчиња. Класични, шик парчиња се одлична и исплатлива инвестиција бидејќи со години ќе имате гарантирано тренди парчиња кои го спасуваат секој аутфит и му даваат вистинска доза елеганција и женственост. Ако планирате шопинг, нема …

Повеќе »

(ФОТО) Топ 5. модели на панталони за 2018: Практични, за секоја пригода!

Апсолутни хитови на сезоната Панталоните се парче во гардеробата кој е одлично за сите пригоди. Во нив, повеќето жени се чувствуваат комотни, удобно и прекрасно во својата кожа. Ако изберете добри панталони, можете да ги носите во разни пригоди – од неформални прошетки, но и во многу елегентни ситуации. Добар …

Повеќе »

Машка мода: Елегантни, лежерни, комбинации

Панталони од фин, природен материјал во некоја од топлите есенски бои се вистински избор за љубителите на лежерниот стил Ви здодеале фармерките а сакате лежерен стил? Тогаш панталоните од фин природен материјал во некоја од топлите есенски бои е вистински избор за вас. Можете да ги носите со џемпери, кошули, …

Повеќе »