Tag Archives: озборување

Идна невеста: „Дознав дека моите се обложуваат колку ќе трае мојот брак…“

„Свадбата би требало да биде на крајот на овој месец, но планирам да откажам се и да ја одржам на суд“, изјавила таа. Неодамна, една идна невеста на Редит раскажала колку била шокирана и лута кога открила дека нејзиното семејство тајно се обложувало на тоа колку време ќе му треба …

Повеќе »

(ВИДЕО) Искрено со Петар Грашо: „Бракот е нешто убаво, и нешто кое го правиш со човек што го сакаш и со кој сакаш да останеш!”

„Многу се пишуваше за мене и Хана. Се пишуваше сешто, а некои медиуми не беа фер, но генерално повеќето беа коректни” Хрватскиот пејач и композитор Петар Грашо беше два дена во Скопје. Кога е тука вели дека едвај чека да седне во кафеана. „Ма тоа го нема нигде ко тука. …

Повеќе »

Дали сте со погрешно лице? Ако одговорите со ДА на овие 6. прашања веднаш прекинете!

Многумина веројатно во еден момент се прашуваат дали се во врска со погрешна личност. Како можете да откриете дали вашиот партнер е идеален или губите време со некој со кого немате многу заедничко? Дали имате некое хоби? Прво, запрашајте се дали сте сè уште посветени на хоби, соништа и интереси …

Повеќе »

(ВИДЕО) АКО СТЕ ПРОПУШТИЛЕ – Славица на Алфа ТВ во живо: „Јас само чекам да водам љубов со љубовникот додека мажот не е тука, а него ем не го бива ем озборува!“

Во попладневните емисии на телевизија Алфа граѓаните имаат можност да дебатираа, а ние ве потсетуваме (или ако не сте гледале – информираме) како минало едно јавување на темата „Озборување“. Во емисијата се јавила, веќе добро познатата гледачка, Славица дебатирајќи на оваа тема. Таа среде емисија зборувала за нејзиниот љубовник, но …

Повеќе »

(ФОТО) Обожавателите брутално го исмејуваат Роналдо поради новата фризура!

Јасно е дека Роналдо, како еден од најуспешните фудбалери на светот има пристап до најдобрите фризери и стилисти, па на неговите фанови никако не им е јасно зошто во финалето на Лига на шампионите се појавил со доста чудна фризура. Напротив, многумина се сложиле дека косата на Роналдо им пречела …

Повеќе »