Tag Archives: отоци

(ВИДЕО) БИЛ УБЕДЕН ДЕКА Е САМО МОЗОЛКА, БИЛ ШОКИРАН КОГА ЈА ДОБИЛ ДИЈАГНОЗАТА: Гледал како од челото му вадат нешто што се движи!

Англичанецот Џек Холмс извесно време мислел дека има мозолче на челото кое го чешало, па залудно се обидувал да се ослободи од него, на класични начини, но ништо што пробал не вродило со плод, па сфатил дека мора направи нешто околу тоа прашање. Тој и неговата сопруга со денови се …

Повеќе »

(ФОТО) Нови симптоми на коронавирусот: Погледнете ги своите прсти на нозете

Секојдневно учиме се’ повеќе и повеќе за коронавирусот, па така лекарите забележуваат нови симптоми кои укажуваат на тоа дека сте заболеле од ковид – еден од знаците на болеста се промените на прстите. Главните симптоми на ковид 19 се отежнато дишење, треска и кашлица. Тогаш научивме дека губењето на мирис …

Повеќе »