Tag Archives: ослабнал

(ВИДЕО+ФОТО) Познатиот актер успеал да ослабне 110. килограми: Денес е непрепознатлив!

„Поминав скоро две децении прилагодувајќи се на различни диети и страдав. Бев успешен во тоа, брзо ќе ја достигнев целта, но ќе паднев многу брзо. Не страдам повеќе, го сакам својот живот, признал актерот. Итан Супли многумина го паметат како актер со неверојатна смисла за хумор, но и прекумерна тежина …

Повеќе »

(ФОТО) Андрија Милошевиќ ја открил тајната на слабеењето со кое сега е полесен за 20. килограми!

Српскиот глумец Андрија Милошевиќ се наоѓа во најдобра животна фаза. Го прави тоа што го сака, а линијата ја довел до совршенство. За една година му успеало да ослабне 20. килограми и тоа дури откако сфатил дека диетите не се решение. Имено, Милошевиќ неколку пати се обидувал да ги симне …

Повеќе »

(ФОТО) „Остана половина од мене“: Андрија Милошевиќ драстично ослабнал

Глумецот Андрија Милошевиќ,кој македонските гледачи можат да го следат во сериите „Андрија и Анѓелка“ како и неколку постари кои се емитуваат на ТВ24, се пофалил со новата линија. „Уште се привикнувам дека остана половина од мене, а она друго си отиде кај себе…“ напишал на Инстаграм. View this post on …

Повеќе »