Tag Archives: осамено

(ВИДЕО) ТАЖНО – Поканила 22. деца на роденденот на својот син: Никој не се појавил!

Мајка на нејзиниот профил @ dawners86 на ТикТок во својата објава зборувала за траумата што ја доживеал нејзиниот син. Како што објаснила, таа поканила повеќе од 20 деца на неговиот шести роденден, а дружењето морало да биде на отворено, за сè да биде според ковид правилата. Снимајќи ја пустата околина, …

Повеќе »

(ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО) Предозирани родители лежат во автомобил, а нивната прегладнета 8. месечна ќерка плаче на задното седиште

Полицијата изјавила како 8. месечното девојче било препотено и прегладнето, а нејзините пелени биле толку полни што содржината од фекалии течела по нејзините нозе… Парот од Флорида бил затекнат од полицијата како онесвестен лежи во автомобилот, додека на задните седишта се наоѓала нивната 8.месечна, прегладнета ќерка. Полицијата го пронашла парот …

Повеќе »