Tag Archives: операција

(ФОТО) Џек Николсон шокирал со изгледот: Има 160. килограми

Виден е на натпревар на својот омилен НБА тим. Лејкерсите ги следел во друштво на синот Реј и боксерот Флоид Мејвотер во првиот ред па не успеал да ги одбегне папараците… Џек Николсон со децении ја носел титулата на холивудски заводник но се чини дека на тоа му дошол крај. …

Повеќе »

(ВИДЕО) Сакале да го погребаат момчето кога сфатиле дека се случува нешто чудно

Сакале телото на момчето (24) да го префрлат во ковчег, но тогаш сфатиле дека тој сеуште дише… Ожалостеното семејство баш планирало да го погреба 24. годишниот Ватсон Френклин Мандујана Доротео кој починал после компликации на стоматолошка операција, кога забележале дека се случува нешто чудно. Сакале телото на момчето (24) да …

Повеќе »