Tag Archives: октомври

На овие знаци октомври им носи ЉУБОВЕН БРОДОЛОМ: Ги чекаат солзи, драма како и распад на бракови и ДОЛГИ врски

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Доколку припаѓате на некој од овие знаци, обрнете внимание на емотивните врски во текот на овој месец. Кои знаци треба да обрнат посебно внимание во октомври кога е љубовта …

Повеќе »

Октомври ќе биде прилично лош месец за овие знаци

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… НЕКОИ луѓе ќе напредуваат во октомври, но на други им претстои напорен месец кој ќе го стави на тест нивното трпение. Дознајте дали сте еден од хороскопските знаци за …

Повеќе »

Овие хороскопски знаци ќе ги следи среќа во октомври

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… ПРЕД нас е октомври, интересен месец во кој нема да ни недостасуваат поволни можности на емотивен, деловен и финансиски план. Според астрологијата, најсреќни ќе бидат овие четири хороскопски знаци …

Повеќе »

НИМ ЅВЕЗДИТЕ им се баш наклонети: овие ТРИ знаци ќе бидат НАЈСРЕЌНИ во октомври

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Три знаци ќе доживеат наплив на неверојатна позитивна енергија и среќа во октомври Според астролозите, октомври на одредени хороскопски знаци им носи голем напредок и успех во повеќе аспекти. …

Повеќе »

(ВИДЕО) Неповторливиот Димиш дел од годинешното издание на „Андерфест“

Пред неколку месеци пишувавме за Димиш и дека тоа е име што треба да го запамтите… И, не згрешивме… А Димиш, односно Иван Димишков со својот бенд ќе учествува на „Андерфест“ фестивалот кој вредно ги претставува најголемите македонски музички надежи. На годинешното издание на „Андерфест“, потврдено е, ќе учествува и …

Повеќе »

(ФОТО) КАДЕ ИСЧЕЗНА СЕЛИН ДИОН? НИКОЈ НЕ ЈА ВИДЕЛ ОД ОКТОМВРИ: Се зборува дека причината за исчезнувањето е ужасна!

Селин Дион утре го слави својот 54. роденден, но од неа нема ни трага ни глас Публиката е загрижена: Селин Дион исчезна од јавноста! Од октомври 2021. година, никој не слушнал ништо за неа. Медиумите во неколку наврати се обидоа да добијат информации за Селин, но безуспешно! Од некогаш многу …

Повеќе »

Овие три знаци на Зодијакот во октомври ги чека страствена романса

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Месечината во Стрелец трае од 9. октомври до 12. октомври 2021 година, а за три хороскопски знаци подготвува романтична авантура и тие ќе имаат можност да уживаат во оваа …

Повеќе »

За овие три знаци октомври ќе биде најубав месец во оваа година

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Пред нас е месецот во кој есента е најубава, а на астролошко ниво, а среќата им се насмевнува на овие хороскопски знаци. Октомври 2021 година ќе биде најдобриот месец …

Повеќе »

(Часови и денови) Месечева диета до крајот на годината: Нема јо-јо ефект и 24-часовно гладување!

Многу луѓе не сакаат диети кои бараат ограничувања во изборот на храна и ограничувања во бројот на калории, и, покрај тоа, тие често даваат само привремени резултати. Ако тоа е случај со вас, пробајте ја Месечевата диета, која ја регулира тежината и го чисти телото од токсини, а тежината не …

Повеќе »