Tag Archives: односи

(ФОТО) ОТВОРА ОЧИ – ТАТКО НА 3. ДЕЦА ГИ ПРЕДУПРЕДИЛ СИТЕ ТАТКОВЦИ: „Таа го носеше вашето ДЕТЕ а сега и вие морате да се грижите за него – должни сте да го направите МАКАР ОВА!“

Тед Гондер (29) е татко на три деца. На 24-годишна возраст, тој никогаш не сонувал да основа семејство од три деца со сопругата Френсис, и научил многу во сето ова. Со искрена објава, тој открил што би му порачал на својот помлад себе. Ова е всушност порака до сите татковци …

Повеќе »

Три работи поради кои мажите лудо се вљубуваат во жените

Иако физичкиот изглед, секако, игра улога во придобивањето на машкото внимание, тоа не е најбитно. Како што пишува Your Tango, овие три работи ќе го наведат секој маж лудечки да се вљуби во вас. Страственост Притоа не мислиме на онаа под чаршавите. Жените кои ја пронашле својата цел и нешто …

Повеќе »

(ФОТО) НИВНИОТ ЖИВОТ Е САМО ИДИЛА ПРЕД КАМЕРИТЕ: Принцот Хари ја моли Меган да тргне на психотерапија додека не е доцна!

Однесувањето на војвотката од Сасекс било причина за константни кавги во кралското семејство. Иако се венчани само една година, животот според кралските правила веќе почнал да го зема данокот во врската помеѓу принцот Хари и војвотката Меган Маркл. Дошло до таму што принцот ја молел сопругата да почне да оди …

Повеќе »

(ВИДЕО) Слушнете како Трамп разговара со Меланија кога мисли дека никој не го слуша

Откако Доналд Трамп е избран за претседател на САД, се заредиле низа чудни ситуации меѓу него и сопругата Меланија, но последната според пишувањето на Independent, е можеби најчудна. На снимката која ја објавила Белата куќа, прво Меланија го најавува говорот на својот сопруг Доналд на манифестацијата во воздухопловната база Ендрјус. …

Повеќе »