Tag Archives: обожавателки

И КОГА НЕ ИГРА ШОКИРА: Тенисерот кој бил во врска со колешка: „Секоја недела спијам со обожавателките!“

НИК КИРГИОС ги шокирал фановите за време на Fortnite стримот во кој открил дека редовно спие со обожавателките, кога е слободен. Тенисерот, која неодамна прекина со руската тенисерка Ана Калинскаја, а исто така беше во врска со хрватската тенисерка Ајла Томљановиќ, која му прости за „авантурите“ со други жени, одговорил …

Повеќе »

(ФОТО) Бурак со една фотка собрал 800.000 лајкови

Главниот јунак од серијата „Ќе бидеш моја“, која наскоро ќе се прикажува на Сител, со само една фотогрфија во рекордно време собрал 800.000 лајкови.И повторно ги воодушевил божавателките… Бурак Оџивит, според многумина најголем фраер меѓу турските глумци денес славел со екипата од серијата „Ќе бидеш моја“. Имено, серијата освоила Интернационален …

Повеќе »

(ФОТО) Џон Сноу ги растажил обожавателките: Се свршил заводникот од “Game of Thrones”

“Снимањето на Исланд траеше три недели. Преубава природа, магичен север … Не е тешко да се вљубите во личноста која ве привлекува”… И додека фановите на популарната серија “Game of Thrones” сè уште ги споделуваат своите импресии за седмата сезона која заврши кон крајот на август, Кит Харингтон – актерот …

Повеќе »