Tag Archives: нови љубови

ГОЛЕМ ЉУБОВЕН ХОРОСКОП ЗА ВТОРАТА ПОЛОВИНА НА 2023 ГОДИНА: Овие знаци ги очекува судбоносна љубов

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Како ѕвездите ќе ни бидат наклонети до крајот на 2023 година? Овен Во втората половина од годината Овенот ќе биде соочен со силни емотивни врски. Ако сте слободни, можеби …

Повеќе »

(ФОТО) После бројни трачеви Бред Пит конечно ја открил вистината за својот љубовен живот!

Во интервју за New York Times, Бред Пит се осврнал на гласините кои последните три години кружат за неговиот љубовен живот. Откако се развел од Ангелина Џоли медиумите го спојуваа со бројни жени, но ниту една од тие врски не е потврдена. Пит тврди дека ретко чита написи за својот …

Повеќе »