Tag Archives: нова боја

(ВИДЕО) „Како ја трансформирав кујната за 700 денари!“

Ги обоила кујнските елементи без никаква подготовка. Бет, која стои зад профилот на TikTok @athomeinnumber30, сподели видео на кое се гледа како ја трансформирала својата кујна за само 10 фунти. Колку успешно ја преуредила оваа просторија покажува и фактот што одредени луѓе кои го гледале нејзиното видео мислеле дека станува …

Повеќе »

(ВИДЕО) Мајкл Даглас објавил видео од Париз, изгледа непрепознатливо поради новата фризура

Мајкл Даглас направил голема промена во својот изглед. 78-годишниот актер за време на викендот објавил видео на социјалните мрежи на кое се гледа дека ја обоил косата. Актерот се јавил од балкон во Париз и ја открил новата боја на коса под бејзбол капа. Иако не го спомнува тоа во …

Повеќе »

(ВИДЕО) Ким Кардашијан го поставила водечкиот тренд за оваа година: Ја покажала новата боја и воодушевила

Новата боја на коса на Ким Кардашијан е водечки тренд за оваа година. Таа е позната по тоа што честопати го менува изгледот, но нејзината последна фризура дефинитивно го привлече вниманието. Нејзината нова боја на коса е еден од најголемите трендови за оваа година и веќе залуди многу познати личности, …

Повеќе »

(ФОТО) За Нова година потполна трансформација: Тијана во вакво издание ја немате видено!

Познатата пејачка го претставила својот нов изглед и предизвикала бура од коментари… Годината која останува зад нас за Тијана Дапчевиќ била многу успешна. Познатата пејачка со учеството во популарното шоу „Твоето лице звучи познато“ го претставила својот голем талент и се здобила со мноштво обожаватели. Како некој кој никогаш не …

Повеќе »