Tag Archives: нов лист

(ВИДЕО) Солзи и стоечки овации на премиерата на најновиот проект на „Некст Тајм“: Слушнете ја „Кога падна на Пирина“

Кино „Миленум“ вчеравечер беше претесно да ги собере фановите и пријателите на музичката група „Некст Тајм“, која го промовираше најновиот проект на кој се работеше буквално две години.„Кога падна на Пирина“ е песната од која Стефан, Мартин и нивната екипа направија ремек-дело за слушање и гледање. Тоа најдобро го покажа …

Повеќе »

Три знаци на Зодијакот ќе свртат нов лист во животот во 2022. година

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Експертите за астрологија тврдат дека во годината пред нас многумина ќе направат исчекор во кариерата, ќе ги исполнат своите амбиции и ќе растат професионално. Клучот за успехот во 2022. …

Повеќе »