Tag Archives: нов имиџ

(ФОТО) Неда Украден го покажала новиот изглед а фановите „ја исплукале“:„Чисто промашување, само те прави погрда“

Неда Украден објавила фотографија од снимањето на спотот за новата песна и ги изненадила фановите со новиот изглед. Неда за потребите на спотот вградила руси екстензии во косата и ставила малку појак мејкап од обично. „Никогаш не би рекол дека тоа е Неда“ коментирал еден обожавател кому новиот „look” на …

Повеќе »

(ГАЛЕРИЈА) Мишел Обама со нов смел имиџ на Мајорка

Мишел се појавила во кус топ на прерамки, комбинирајќи го со макси здолниште со висок струк и длабоки шлицеви од страните. Поранешната прва дама на САД, Мишел Обама, и’ по заминувањето од Белата куќа сè уште го привлекува вниманието на медиумите и јавноста. Мишел деновиве ужива во убавините на Мајорка, …

Повеќе »