Tag Archives: нов имиџ

(ФОТО) Од ова повеќе здравје: Мадона повеќе не може да го затегнува лицето – Не личи на себе!

Мадона со своите нови фотографии ги шокирала следбениците со оглед на тоа дека лицето и е се’ позатегнато. Кралицата на попот наскоро ќе наполни 61. година, а дури и нејзините фанови и порачуваат дека претерала со пластичните операции. View this post on Instagram Getting Ready For the Super Blood Wolf …

Повеќе »

(ФОТО) Се сеќавате ли на Онур и Шехерезада од хит серијата „1001 ноќ“? Славната Турчинка има нов имиџ и едвај ја препознавме!

Бергузер Корел е една од најплатените и најубавите турски глумици која со години плени со атрактивност, а македонската публика ја памти по улогата на Шехерезада во серијата „1000 ноќ“ и „Чесни луѓе“, а сега ја гледа и во „Далеку од дома“, со својот сопруг како партнер… Долго била препознатлива по …

Повеќе »

(ФОТО) Џон Траволта драстично го променил имиџот: Нова улога или фрлање на периката?

Џон Траволта во 2019. година влегол со сосема поинаков изглед Глумецот на Инстаграм првпат ја покажал избричената глава. „Се надевам дека сите се забавуваа за Нова година“, напишал Траволта покрај фотографијата на која позира со 18. годишната ќерка Ела Блу. View this post on Instagram I hope everyone had a …

Повеќе »

(ФОТО) Ги разочарал обожавателите: Бали бег пуштил коса и врзал пунџа!

Иако до пред две години го нарекуваа најпожелен турски ерген и еден од најзгодните турски глумци, многу девојки не ја одобриле оваа промена на имиџот… Само промени се случуваат во животот на глумецот Бурак Оџивит (33) оваа година. Прво се „запушти“ и повлече од јавноста, потоа се појави веста дека …

Повеќе »

Го препознавате ли славниот пејач? Поради новиот имиџ „станал мета“ на спонзори!

Дека кариерата може да се започне во нешто покасни години, а при тоа скала по скала да се гради до голем успех, најдобар доказ е Жељко Самарџиќ. Неговите песни, кои се преполни со емоции романтика, ги засакале и оние кои никогаш не биле вљубени, а после последниот хит „Мила“, кој …

Повеќе »

(ФОТО) Сталоне изненадил со фотките од снимање, а фановите разочарани:„Ова не е Рамбо!“

Силвестер Сталоне ги воодушевил фановите со најава дека се подготвува за снимање на новото продолжување од серијалот за Рамбо, но воодушевувањето по малку спласнало кога им ги покажал фотките од снимањето. Имено, се чини дека во новото продолжување легендарниот Рамбо ќе стане каубоец. Сталоне на својот профил на Инстаграм објавил …

Повеќе »

(ФОТО) Не, кралицата на Барбадос повеќе не изгледа вака!

Една од најголемите поп-ѕвезди на денешницата Ријана повторно успеа да изненади. Успеала да ги шокира своите следбеници и обожаватели со промена на својот имиџ. Иако тоа сè очекува од неа, и’ иако е склона кон многу трансформации Ријана повторно се одлучила за уште една драстична промена. Наместо препознатливиот изглед, таа …

Повеќе »

(ФОТО) Миленикот на жените се одмора во Словенија: Омилениот турски глумец го сменил имиџот но и вака „освојува“

Бурак Оџивит е познат по промените на својот имиџ, но тие секогаш многу добро минуваат кај бројните обожавателки. Бурак Оџивит, еден од најпопуларните турски глумци, повторно драстично го променил својот имиџ. A post shared by Burak Özçivit (@burakozcivit) on May 29, 2018 at 4:21am PDT Бурак последните неколку дена се …

Повеќе »

Сопругата на премиерот, Зорица Заева на Фејсбук се пофалила со нов изглед

Сопругата на премиерот Зоран Заев, Зорица, не е многу активна на социјалните мрежи, но секој нејзин пост е внимателно анализиран. Неодамна таа ја сменила насловната фотографија на профилот на Фејсбук и новиот изглед бил многу бргу оценет од нејзините следбеници… Овој пат нејзината коса не е рамна, туку е со …

Повеќе »