Tag Archives: нов дечко

Новото момче на Данијела Мартиновиќ е инспектор за криминал и пејач во бендот „Изван закона“

Хрватската пејачка Данијела Мартиновиќ неодамна откри дека повторно е заљубена, а нејзиното ново момче е полицаецот и музичар Јосип Плавиќ. Данијела и 49-годишниот инспектор за криминал се сретнале поради кражба на нејзиниот идентитет на кој работел Јосип, а по расчистувањето на случајот продолжиле нивните телефонски разговори. „Случајот брзо беше решен, …

Повеќе »

(ФОТО) ДЕМИ МУР УЖИВА ВО ЉУБОВТА СО НОВИОТ ДЕЧКО: Тој е 13. години помлад од неа и на многумина им е познат !

Холивудската актерка Деми Мур последните неколку месеци се гледа со еден од најпознатите готвачи во светот, Швајцарецот Даниел Хјум. Деми (59) ја потврди веста за новата љубов со 46-годишниот Даниел на Инстаграм, каде ги објави нивните заеднички фотографии направени на овогодинешниот Отворено првенство на Франција и на улиците во Париз. …

Повеќе »

(ФОТО) Разоткриена романсата на Анџелина Џоли!? Еден детал ја открил врската на убавата актерка и 15. години помладиот рапер

Пред неколку месеци медиумите објавија приказна дека една од најубавите жени на светот Анџелина Џоли и познатиот рапер Викенд се во тајна врска. Еден детал ги разоткрил. Иако беа фотографирани додека оделе заедно на вечера во познат ресторан во Санта Моника, на многумина оваа вест им била многу чудна за …

Повеќе »

(ФОТО) ЛЕЈДИ ГАГА Е ПОВТОРНО ВЉУБЕНА – Но, не во Бредли Купер!

Лејди Гага има нов дечко и тоа не е Бредли Купер. Американските и британските таблоиди се распишувале за врската на Гага и аудиоинженерот Ден Хортон. Додека целито свет зборувал за нејзината наводно романтична врска со Бредли Купер, Гага се гледала со Хортон кој е нејзин соработник од минатата година. Парот …

Повеќе »

(ФОТО) Весна Петрушевска ја откри својата нова љубов: Ова е мажот кој и го украде срцето!

„Еве, ексклузивно ќе ви откријам дека имам партнер, заедно сме многу кратко, но среќна сум и задоволна…“ Македонската актерка Весна Бејби Петрушевска неодамна откри дека по долго време повторно е заљубена и не е „сингл“. Но деталите не ги откриваше, од причина, како што самата рече, да не ја урочат. …

Повеќе »

(ФОТО) Наоми Кембел со топлес фотка на насловна на „GQ” го открила новото момче

Прекрасниот супер модел и британскиот рапер последните неколку седмици беа во центарот на вниманието, поради гласини за тоа дека се во љубовна врска, но сега тие ја потврдиле врската како што им прилега. #skepta x #naomicampbell posed w/ #MAIN for GQ @skeptagram @britishgq @iamnaomicampbell A post shared by Latchenko 🌍 …

Повеќе »