Tag Archives: николина

(ФОТО) Борко Ристовски се ожени: Потпиша доживотен договор со неговата љубов Николина!

Македонскиот ракометен голман и чувар на мрежата на „Барселона“ завчера повторно стави потпис… Потпиша сосема нов договор… овој пат доживотен! При тоа му беа прочитани и правилата на играта, оние… законските, кои мора да се почитуваат! Висината на договорот – непозната! Потписник од другата страна, една млада, убава, шармантна дама… …

Повеќе »